To zdjęcie zszokowało i chwyciło za serce wszystkich! Setki tysięcy udostępnień [FOTO]

Udostępnij:

To zdjęcie chwyta za serce. Wykonano je w Montanie w Stanach Zjednoczonych. Widać na nim przemarzniętą gęś, otulającą skrzydłami szczenię. Dzięki niej maleńki psiak nie wychłodził się na śmierć.

Fotografię przedstawiającą niezwykłą przyjaźń pomiędzy zwierzętami opublikował w sieci jeden z internautów. Udostępniono ją ponad 230 tysięcy razy!

Zdjęcie powstało pod koniec stycznia bieżącego roku. Wykonano je w Montanie w Stanach Zjednoczonych. Internauta, który opublikował fotografię w mediach społecznościowych napisał, że początkowo myślał, iż gęś zamierza zaatakować szczeniaka.

Po chwili zobaczył, że chwyciła psiaka dziobem, przyciągnęła do siebie i otuliła skrzydłami. Szczenię prawdopodobnie zostało porzucone niedługo po narodzinach. Dzięki gęsi, która je ogrzała nie wychłodziło się na śmierć.

Poruszające zdjęcie, przedstawiające niezwykłą przyjaźń szybko rozeszło się w sieci. Udostępniono je ponad 230 tysięcy razy. Historia zakończyła się dla zwierząt szczęśliwie. Portal animaloversnews.com poinformował, że opiekuńcza gęś i szczeniak znaleźli wspólny dom.

A man finds a goose that was shaking with cold stuck to a pole in Montana. When approaching, the surprise is capital….

Opublikowany przez Suzanne PadaPetra Środa, 30 stycznia 2019