Gwiazda „Ranczo” jest nie do poznania. Nie uwierzysz w to jak wygląda

Violetta Arlak, czyli Halina Kozioł, Wójtowa z kultowego serialu TVP pod tytułem „Ranczo” przeszłą olbrzymią metamorfozę. Jest wręcz nie do poznania. Zmieniła się tak bardzo do swojej nowej roli w serialu, który emitowany będzie na TV4 pod tytułem „Miłość na zakręcie”. Swoją przemianą pochwaliła się na swoim profilu na portalu Facebook.

Taka metamorfoza gwiazdy serialu „Ranczo” (prod. TVP) nie może zostać niezauważona, Violetta Arlak, lepiej znana jako Halina Kozioł, wójtowa z serialu, schudła ponad 20 kilogramów dla nowej roli. Jak widać na zdjęciu poniżej, które opublikowała na swoim profilu na Facebooku, efekty są oszałamiające. W niczym nie przypomina już pulchnej wójtowej. Wszystko dla roli w nowej produkcji TV4 „Miłość na zakręcie”.

CZYTAJ TEŻ: Odważna sesja Gąsiewskiej. Tam mało na sobie jeszcze nie miała

Nowy serial TV4 emitowany będzie już od drugiej połowy sierpnia, a dokładnie od poniedziałku 19.08.2019 roku o godzinie 20:00. Jej postać to Krysia właścicielka baru, który znajduje się niedaleko centrum samochodowego, którego właścicielką jest główna bohaterka. Krysia będzie trochę przypominać wójtową z „Rancza”, jest tak samo przebojowa, wesoła i głośna.

Violetta Arlak z „Ranczo” niedługo w nowej odsłonie!

Violetta Arlak, czyli Halina Kozioł z serialu  TVP Ranczo w nowej odsłonie w serialu Miłość na zakręcie. Przeszła niesamowitą przemianę, zobacz na Facebook.
Fot.: Violetta Arlak, screen/ Facebook

„Kosztowało mnie to sporo pracy i konsekwencji. Systematyczna dieta, ćwiczenia, żadnej taryfy ulgowej. Co drugi dzień chodzę na steperze, robię 200 brzuszków, ćwiczę z hantlami. Jem mnóstwo warzyw i białka. Unikam cukru i węglowodanów, a więc także większości owoców. To dieta wysokobiałkowa, ale stosowana pod okiem lekarza. Jeśli miałabym komuś przyznać medal, to samej sobie. Za to, że mi się chce”. Tak wypowiadała się Pani Violetta o swojej diecie dzięki, której schudła ponad 20 kilogramów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Violetta Arlak (Ranczo) w nowym serialu

Nowy serial TV4 ma opowiadać historię Jowity, doktor mikrobiologii, która po śmierci męża musi zdecydować, czy kontynuować swoją karierę na uniwersytecie, czy zająć się biznesem męża. Jest to centrum samochodowe, dlatego nie łatwo będzie kobiecie znaleźć miejsce w tym męskim świecie. Do tego dojdą także podejrzane powiązania w jakie uwikłał się jej mąż przed śmiercią.

źródło: Facebook

POLECAMY:

Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”
Tak naprawdę wygląda Liszowska. Musicie to zobaczyć
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem
Wieniawie odbiło? Zobacz, co na siebie włożyła

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →