Co dalej z Waldemarem z „Rolnik szuka Żony”? Będziecie w szoku!

Waldemar z Rolnik szuka Żony TVP nie znalazł swojej miłości życia, czyżby Marta Manowska poległa? Mężczyzna bez wątpienia na długi czas zapisze się w historii programu. Jako jedyny uczestnik w historii nie dał szansy żadnej z przybyłych do programu kandydatek,  które postanowiły się do niego odezwać. Co w takim razie z dalszym udziałem rolnika z Mazowsza w programie TVP?

Czytaj też: Tym razem Szyc ostro przesadził! Został zrównany z ziemią

Waldemar z Rolnik szuka Żony to rolnik z Mazowsza, który bez wątpienia przyjdzie do historii,  jako pierwszy uczestnik programu,  który odrzucił wszystkie przybyłe kandydatki. Wśród widzów nie brakowało zdań,  iż mężczyzna jest po prostu mega wybredny. Trzeba przyznać,  że mężczyzna od początku nie krył swojego rozczarowania kandydatkami. Co w takiej sytuacji będzie się działo dalej z Waldemarem? Czy producenci przekonają Rolnika,  aby jednak dał szansę któreś z przybyłych pań?

Waldemar z Rolnik szuka Żony TVP nie znalazł swojej miłości życia, czyżby Marta Manowska i TVP polegli tym razem? Będziecie w szoku.
Waldemar z Rolnik szuka Żony TVP nie znalazł swojej miłości życia, czyżby Marta Manowska i TVP polegli tym razem? Będziecie w szoku.

Czytaj też: Skandal w Big Brother! Widzowie nie mieli litości

Fani Waldemara po przeczytaniu tej wiadomości mogą być zawiedzeni. Niestety wątek rolnika z Mazowsza w dalszych odcinkach programu nie będzie kontynuowany. Mężczyzna podjął decyzję o zakończeniu swojej przygody z programem,  lecz na odchodząc przyznał,  że liczy na to, że występ w programie przyniesie mu wkrótce oczekiwane owoce.

– Być może przez ten program tak się zdarzy, że ktoś usłyszy, zobaczy, że dalej chciałbym kogoś poznać. Będzie miło, jeżeli kogoś spotkam na swojej drodze – powiedział Waldemar.

Myślicie, że rolnik z Mazowsza odnajdzie jeszcze dla siebie miłość życia i będzie szczęśliwy?

Tagi: Rolnik szuka żony, TVP, Waldemar, Marta Manowska

POLECAMY:

Gessler dosłownie odleciała! Widzieli to wszyscy
Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił
Kurdej Szatan rzuciła się na dziennikarza! Poszły ostre słowa
Julia Wieniawa przegięła! W sieci wrze!
Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki
Julia Wieniawa przegięła! W sieci wrze!
Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →