Wiśniewski cierpiał na wstydliwą i śmiertelną chorobę. Przerwał milczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wokalistę i lidera zespołu „Ich Troje”, którym jest Michał Wiśniewski, przez lata toczyła poważna choroba, był to rak. Przez pewien czas lekarze podejrzewali także, że może to być choroba weneryczna. Wszystko miało miejsce jeszcze przed ślubem na który zdecydowali się Dominika Tajner i Michał Wiśniewski.

Choroba nowotworowa to jeden z największych problemów cywilizacyjnych XXI wieku, cierpi na nią wielu ludzi, wśród nich znalazł się Michał Wiśniewski, rak zaatakował go niespodziewanie i tylko szybka reakcja lekarzy mogła go uratować. Lider Ich troje mimo, że uwielbia życie w świetle fleszy, pewne szczegóły swojego życia potrafił zachować w tajemnicy. Tak było właśnie z problemami zdrowotnymi, z którymi borykał się zanim jeszcze on i Dominika Tajner powiedzieli sobie sakramentalne tak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Michał Szpak szczerze! Był prześladowany przez…

Nowotwór zaatakował jego jelito grube. Przez jakiś czas piosenkarz znajdował pewne zmiany na swoim ciele, które bardzo go niepokoiły, w końcu zdecydował się udać do dermatologa i to najprawdopodobniej uratowało mu życie. U lekarza dowiedział się, że problem jest dużo poważniejszy niż myślał. Wiadomość o raku zdruzgotała go całkowicie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski: Choroba zaatakował znienacka, to był rak!

Michał Wiśniewski: Choroba zaatakowała nagle, to był rak. Lider Ich Troje i Dominika Tajner mieli wziąć ślub. Lekarze myśleli, że to choroba weneryczna.
Fot.: Michał Wiśniewski, screen/ YouTube

Przyczyn rozwoju dziwnego guzka w okolicach pośladków mogło być wiele, ale najprawdopodobniejsze było nadużywanie alkoholu oraz bardzo niezdrowy tryb życia. Jedna z jego byłych partnerek wspomina, że bardzo często gościł w gabinetach lekarskich.

„Miał jakieś problemy, chodził do dermatologa. Dostawał na to jakieś maści, ale nie był to, że tak się wyrażę, problem wewnętrzny”. Komentowała lata później Mandaryna była żona wokalisty. Ludzie zarzucali Michałowi Wiśniewskiemu, że kłamie odnośnie swojej choroby, zdesperowany udostępnił swoje wyniki badań i przez przypadek zdradził pewną tajemnicę.

Wiśniewski chorował, czy była to choroba weneryczna?!

Otóż z badań wynikało, że najprawdopodobniej rak rozwinął się po przez chorobę weneryczną, którą zarażony był Wiśniewski. Według tych wyników Michał mógł mieć HPV, jednak nie są to informacje oficjalnie potwierdzone, ale coś może być na rzeczy , gdyż od razu po wycieku tych badań Mandaryna pośpieszyła na badania.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Sablewska o kompleksach. Zdecydowała się na szczere wyznanie

„Jako zaawansowany cukrzyk jestem co jakiś czas poddawana totalnemu przeglądowi, więc myślę, że mój lekarz wiedziałby, gdybym miała wirusa HPV. Na wszelki wypadek skontaktuję się ze swoim lekarzem”. Twierdziła była żona lidera Ich Troje.

Na całe szczęście cała historia skończyła się pozytywnie i po usunięciu guza nowotwór się wycofał i nie było przerzutów. Wystarczyła później profilaktyka, żeby doprowadzić do pełnego wyzdrowienia.

źródło: Pikio.pl

Tagi: Michał Wiśniewski choroba, Dominika Tajner, Ich Troje

POLECAMY:

Patrycja Kazadi wyznała jaki koszmar przeżyła! Będziecie w szoku!
Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret. Chodzi do…
Rafał Szatan mówi wprost. Prześladuje mnie…
Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!
Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →