Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojciech Cejrowski to jeden z najbardziej popularnych polskich podróżników. Sławę zyskał dzięki prowadzeniu licznych programów, które osiągały bardzo wysokie wskaźniki oglądalności. Od pewnego czasu Pan Wojciech regularnie stara się komentować bieżące wydarzenia polityczne w naszym kraju. Jego ostatnia deklaracja mogła zaskoczyć część fanów.

Poglądy Wojciecha Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski od zawsze podkreślał, że nie przepada za socjalizmem. Podróżnik wielokrotnie na pierwszym miejscu stawiał wolność, jako swój priorytet. Z powodu zbliżających się wielkimi krokami wyborów do Parlamentu Europejskiego podał partie, na którą odda wkrótce swój głos.

Na kogo zagłosuje Wojciech Cejrowski?

Tym ugrupowanie, które zyska poparcie Wojciecha Cejrowskiego ma być Konfederacja, która skupia środowiska stricte patriotyczne oraz wolnościowe. Bez wątpienia tezy głoszone przez ów koalicję idealnie wpasowują się w poglądy Wojciecha Cejrowskiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kolejna kompromitacja Ryszarda Petru. To jego polityczny koniec [FOTO]

– Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację – napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Podróżnik tłumaczy czemu Konfederacja?

Cejrowski napisał na Facebooku uzasadnienie swojego wyboru, który nie dla wszystkich mógł być do końca jasny. Podróżnik z tej wlaśnie przyczyny jeszcze raz wymienił cechy, jakimi powinno się kierować ugrupowanie polityczne, aby mogło uzyskać jego głos.

– Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki – podkreślił Cejrowski.

CZYTAJ TAKŻE: Dziennikarz TVN zgaszony przez Wojciecha Cejrowskiego! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czego wymaga Wojciech Cejrowski?

Cejrowski ceni sobie przede wszystkim wolność, która w jego opinii w Polsce nie jest do końca respektowana. Sam się mógł o tym przekonać na własnej skórze, kiedy to za zbyt uderzające w aktualną władzę słowa został zdjęty cotygodniowy fragment programu z jego udziałem w telewizji publicznej.

– Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy, nikt nie da ci wszystkiego, na czym ci zależy – wyznał.

Nie dla aborcji

Dla Wojciecha Cejrowskiego bardzo ważne są kwestie dotyczące aborcji. Podróżnik jest zdecydowanym przeciwnikiem przerywania ciąży w jakimkolwiek jej momencie. Jego priorytetem jest także stawianie na przedsiębiorczość.

– Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość – wyliczył Wojciech Cejrowski.

– A reszta partii i koalicji – WSZYSCY WON – podsumował.

źródło: nczas.pl

NAJNOWSZE:

Agnieszka Holland uderza ponownie w rząd PiS. To usłyszał cały świat!
Patryk Jaki punktuje Trzaskowskiego i Żakowskiego. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]
TVN przegrywa w sądzie! Teraz będą zmuszeni do przeprosin
Jarosław Kaczyński został znieważony! Atak opozycji na PiS
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →