Wojewódzki chciał ośmieszyć Gąsiewską durnym pytaniem. Jej reakcja natychmiastowa!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki Gąsiewska. Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia, która w ostatnich miesiącach sporo zyskuje na popularności. Od ponad roku artystka nie znika z czołowych polskich magazynów, a to w ostatecznym rozrachunku przekłada się na zaproszenia do popularnych programów rozrywkowych. Można powiedzieć, że widzowie chcą oglądać Wiktorię wszędzie. Kuba Wojewódzki TVN tematy: Gąsiewska Zdrójkowski, Gąsiewska Wieniawa, Gąsiewska ile ma lat

Wysoka popularności Wiktorii Gąsiewskiej

Polecamy przeczytać: Magda Gessler upokorzona ma oczach Wszystkich

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ostatnim czasie Wiktoria Gąsiewska otrzymała zaproszenie do licznych programów rozrywkowych. Skorzystała z tych najbardziej popularnych, a wśród nich są „Taniec z Gwiazdami” oraz muzyczne show „Dance Dance Dance”, W którym to Wiktoria razem ze swoim chłopakiem osiągnęła zwycięstwo. Wygrana przyniosła parze spory zaszczyk popularności. Jednak warto podkreślić, iż już wcześniej media interesowały się związkiem młodych polskich aktorów.

Kuba Wojewódzki Gąsiewska w TVN

https://youtu.be/brD2T1Oz940

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przekonała się o tym na własnej skórze Wiktoria, w programem Kuby Wojewódzkiego. Formuła programu jest od lat dobrze znana, widzą stacji TVN. Były dziennikarz muzyczny zaprasza do siebie znane osobistości ze świata sportu, kina, a nawet polityki. Warunek jest w zasadzie jeden — o tej osobie musi być po prostu głośno.

Polecamy również: Skandaliczne słowa Moniki Olejnik o Polsce. To się nie mieści w głowie

Kuba Wojewódzki Gąsiewska, Kuba Wojewódzki TVN, Gąsiewska Zdrójkowski, Gąsiewska Wieniawa. Gąsiewska ile ma lat
Kuba Wojewódzki Gąsiewska, Kuba Wojewódzki TVN, Gąsiewska Zdrójkowski, Gąsiewska Wieniawa. Gąsiewska ile ma lat

Gąsiewska i Wojewódzki

Wiktoria Gąsiewska miała swój debiut w show Kuby Wojewódzkiego rok temu. Aktorka rozmawiała z popularnym „królem TVN” na tematy związane z jej karierą polityczną, lecz również te dotyczące jej w związku z Adamem Zdrójkowskim. Padło na ten temat wiele ciekawych pytań.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gąsiewska Zdrójkowski vs Gąsiewska Wieniawa

Jednym z nich, które wyraźnie nurtowało Kubę Wojewódzkiego, było to dotyczące różnicy wieku między Wiktorią a Adamem. Warto w tym miejscu dodać, iż Adam jest o rok młodszy od Wiktorii. Aktorka urodziła się w 1999 roku, natomiast Adam w roku 2000. Właśnie z tego powodu pytanie postanowił zadać Wojewódzki, który był wyraźnie ciekaw odpowiedzi młodej aktorki.

Gąsiewska ile ma lat?

Gąsiewska i Wojewódzki rozmawiali też o jej wieku. Gwiazdor TVN to, co chciał, to też otrzymał. Aktorka z uśmiechem na ustach odpowiedziała Wojewódzkiemu. Aktorka nie widzi problemu w związku z tym, że jej chłopak jest od niej młodszy. Prowadzący program za wszelką cenę chciał jednak z całego tematu stworzyć powód do dalszej dyskusji. To mu się jednak nie udało. Aktorka krótkimi odpowiedziami starała się definitywnie zamknąć ów temat.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →