Nie uwierzysz kim jest żona Hołowni. Teraz wszystko wychodzi na jaw

Agnieszka Woźniak-Starak w swojej audycji będzie rozmawiać z oficerem i pilotem myśliwca MIG-29 – Urszula Brzezińska-Hołownia ,czyli żona Szymona Hołowni zaskoczy.

Czytaj też: Nie żyje wielka Polka. Polska w żałobie

Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa COVID-19, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła powrócić do pracy. W radiu Newonce zaczęła prowadzić swoją autorską audycję Life Balance, do której zaprasza ciekawych gości. Tym razem ma ją odwiedzić, żona jednego z kandydatów w zbliżających się wyborach prezydenckich, Szymona Hołowni.

W ostatnich tygodniach Szymon Hołownia jest bardzo aktywny, kampania wyborcza zajmuje mu bardzo dużo czasu. Kandydat publikuje co chwilę kolejne nagrania i zdjęcia w mediach społecznościowych, więc dużo wiadomo o jego życiu zawodowym. Sfera prywatna nadal pozostaje tajemnicą. Czym zajmuje się żona jednego z kandydatów na prezydenta?

Jak się okazuje Urszula Brzezińska-Hołownia z zawodu jest pilotem myśliwca MIG-29 i zawodowym oficerem wojska polskiego. Z Szymonem poznali się jeszcze w 2014 roku i jak twierdzi 32 letnia pilot, są w szczęśliwym związku do dziś.

Agnieszka Woźniak-Starak i Urszula Brzezińska-Hołownia w Newonce Radio

Para doczekała się także córeczki, którą wspólnie wychowują. Z pewnością więcej dowiemy się już z samej audycji, na która w serwisie Instagram zapraszał sam Szymon Hołownia.

„Jak napisało @newonce_radio – ta rozmowa na pewno minie MIG-iem. W środę o 16:00 będziecie mogli posłuchać rozmowy @aga_wozniak_starak z Ulą w audycji LIFE BALANCE. Posłuchajcie koniecznie!”

– napisał w serwisie Instagram Szymon Hołownia.

Zobacz również: Rekordowa liczba zakażeń w Polsce. Najnowsze dane

Ta rozmowa Agnieszki Woźniak-Starak szykuje się na jedną z najciekawszych z dotychczas przeprowadzonych przez dziennikarkę w jej autorskiej audycji.

Agnieszka Woźniak-Starak w audycji będzie rozmawiać z oficerem i pilotem myśliwca MIG-29 - Urszula Brzezińska-Hołownia czyli żona Szymona Hołowni zaskoczy
Agnieszka Woźniak-Starak w audycji będzie rozmawiać z oficerem i pilotem myśliwca MIG-29 – Urszula Brzezińska-Hołownia czyli żona Szymona Hołowni zaskoczy. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Sonda: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Poszukiwani świadkowie!

Skrzynecka ujawnia! Jej wujek zmarł na koronawirusa – był wpisany jako „ozdrowiały”

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →