Wszystkich zamurowało. O. KACZYŃSKA pokazała NAGIE PIERSI, szokujące zdjęcie [FOTO +18]

Pokazy mody mogą być szokujące nie tylko z powodu prezentowanych kreacji. Na jednym z nich Olga Kaczyńska pokazała nagie piersi. Zwyciężczyni II edycji Top Model popisała się pewnością siebie.

Produkowany na zlecenie stacji TVN Top Model jest ogromną szansą dla pragnących pracować w modellingu kobiet i mężczyzn. Emitowany od 2010 roku program zdobył przez lata ogromną popularność i to nie bez powodu.

Ci, którzy utrzymają się wystarczająco długo, zdobywają dostateczną taką sławę, by nawet przy braku triumfu rozwinąć poważną karierę. Rozgłos dotyczy jednak niemal tylko zwycięzców i zwyciężczyń.

Jedną z takich osób jest Olga Kaczyńska, która zdobyła serca jurorów i widzów w drugiej edycji Top Model. Została zwyciężczynią II edycji, a jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

Triumfatorka Top Model Olga Kaczyńska pokazała nagie piersi

Zawodowa dziś modelka jest rozchwytywana przez domy mody i projektantów. Nie ma co się dziwić, bo jej potencjał jest ogromny. Wysoka i szczupła Kaczyńska ma, co zaprezentować.

Ubrania leżą na niej doskonale, a treningi w Top Model nie poszły na marne. Dziś Olga Kaczyńska jest zawodową modelką, która potrafi także zaszokować i to robi.

Podczas niedawnego pokazu odkryła nawet swoje piersi. Wszystko za sprawą kreacji, jaką wyznaczył jej projektant. Koszulka z beżowego zestawu była zdecydowanie prześwitująca.

Kaczyńska nie dała jednak hejterom powodu do krytyki. Podczas pokazu wyglądała nienagannie i prezentowała się świetnie, a widoczne piersi dodawały jej klasy i pazura. Oprócz przezroczystej koszulki miała na sobie beżowe spodnie, żółte szpilki i złożony z metalowych elementów, ale i korali naszyjnik.

screeshot: kobieta.onet.pl

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *