Kolejne zgony i zachorowania. Najnowsze dane resortu zdrowia

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus Polska: 27 maja Ministerstwo uaktualniło i podało nowe dane, najnowszy bilans – zachorowania oraz zgony w Polsce. Obecnie według informacji podawanych przez resort zdrowia największym problemem z zakażeniami boryka się województwo Śląskie.

Czytaj też: Uwaga: Nowe mandaty w związku z koronawirusem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wciąż utrzymuje się przez to wysoka liczba dziennych zachorowań, jednakże optymistyczny jest fakt, że rośnie tez liczba osób które wyzdrowiały z COVID-19.

Podano nowe dane z Polski dotyczące pandemii w naszym kraju, ilość zgonów na COVID-19 oraz zachorowań wzrosła. Tym samym liczba zakażonych wciąż rośnie, jednakże jest też coraz więcej osób które wyzdrowiały.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego jak uczniaka! Chodzi o film Latkowskiego

W godzinach wieczornych 26 maja uaktualniono dane dotyczące zarówno zgonów jak i również zachorowań na koronawirusa.

Zakażeni: 22 074 (wtorek: 445). Zgony: 1024 (17). Wyzdrowiało: 10 020

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na COVID-19 zmarło 17 osób , liczba potwierdzonych nowych przypadków zakażenia koronawirusem to 445– poinformowano na stronach związanych z resortem zdrowia.

Koronawirus, Polska: 27 maja, zachorowania i zgony

Liczba zachorowań na koronawirusa w Polsce wzrosła do 22 074 (wczoraj: 445), a zgonów odnotowano 1024. Wyzdrowiało 10 020 osób.

Czytaj też: Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

Jak do tej pory wygląda na to, że wszelkie restrykcje poczynione przez polski rząd zdają egzamin.

Od 20 kwietnia zaczęto stopniowo znosić, luzować niektóre restrykcje. Zamiast zakazów mamy natomiast nakaz noszenia masek zakrywających usta i nos. Tu tez są dobre wieści bowiem premier Mateusz Morawicki zapowiedział, że prawdopodobnie w miejscach publicznych już wkrótce maseczek nosić nie będzie trzeba.

Zaostrzone prawo na czas pandemii

Rząd wprowadził niezbędne zmiany mające na celu powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Najważniejsze dotyczą kwestii robienia zakupów oraz wychodzenia z domu. czy też zachowywania dystansu społecznego.

Zobacz również: Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

O tym kiedy nastąpi szczyt zachorowań nie wiadomo, jednak najczęściej wskazuje się obecnie termin powakacyjny. W związku z pandemią dochodzą coraz to nowe informacje. Pamiętać należy że w porównaniu do pozostałych państw europejskich, Polska wypada bardzo dobrze.

Koronawirus Polska: 27 maja Ministerstwo uaktualniło i podało nowe dane, najnowszy bilans - zachorowania oraz zgony w Polsce
Koronawirus Polska: 27 maja Ministerstwo uaktualniło i podało nowe dane, najnowszy bilans – zachorowania oraz zgony w Polsce

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

Polecamy także:

Szumowski ujawnił całą prawdę. Zwołał nagłą konferencję

Czipowanie staje się faktem. Trwają testy na ludziach

Wyciekły plany rządu. Utrudnienie dla wielu Polaków. Będą wściekli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →