Ostra wypowiedź Zbigniewa Ziobro o pedofilach. Nie będzie taryf ulgowych (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zbigniew Ziobro Twitter. W polskim społeczeństwie trwa dyskusja nad zjawiskiem pedofilii w polskim kościele katolickim. Niestety został mocno ograniczony do jednego środowiska, a warto podkreślić, że problem jest o wiele bardziej rozległy w zupełnie innym miejscu.

Kwestia pedofilii jest bardzo gorąco poruszana zarówno przez polityków, jak i przez społeczeństwo. Ci pierwsi w tradycyjny dla siebie sposób starają się odrzucić odpowiedzialnością za całą sytuację.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Politycy o zjawisku pedofilii

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Tematem pedofilii zajmują się także na bieżąco politycy. W telewizji oraz w prasie nie brakuje ich komentarzy dotyczących ów problemu. Niestety mimo powagi sytuacji temat ponownie został użyty przez polityków do wzajemnych ataków i obarczania się odpowiedzialnością za całą sytuację.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Zbigniew Ziobro Twitter : Rząd idzie na wojnę z pedofilami

Zbigniew Ziobro Twitter, TVP, 16 maj
Zbigniew Ziobro Twitter, TVP, 16 maj

Aktualnie rząd Prawa i Sprawiedliwości zdecydował się na pierwsze kroki prawne w tej materii sprawy. Już wkrótce w życie mają wejść znowelizowane i zaostrzone przepisy dotyczące przestępstw o podłożu seksualnym względem dzieci. Propozycje zmian na forum Sejmu przedstawił minister sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro.

Pedofilia a resocjalizacja

Minister podkreślał, iż w przypadku przestępstw o podłożu pedofiliskim istnieje zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, iż ów przestępca – pedofil po odbyciu kary wróci do całego procederu. Z tego właśnie powodu ministerstwo Sprawiedliwości chce zabezpieczyć społeczeństwo, a przede wszystkim dzieci od tego typu zdarzeń.

W tym celu w pierwszej kolejności został wprowadzony krajowy rejestr pedofilów. Wobec rejestru przeciwna była opozycja, która jako jeden z argumentów podała dobro pokrzywdzonych. Aktualnie rząd planuje kolejne modyfikacje przepisów prawa, które mają na zadaniu jeszcze bardziej skuteczną walkę z tym parologucznym zjawiskiem.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Zbigniew Ziobro Twitter

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →