ZDF stworzyło reklamę, która szkaluje Polskę. Dla Niemców jesteśmy… [WIDEO]

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niemiecka telewizja ZDF przygotowała wideo o tolerancji.
W roli czarnych charakterów występują tam premier Polski  oraz premier Viktor Orban oraz wszyscy którzy na nich głosowali.

Nagranie jest na tyle szokujące,  że Niemcy całkowicie zapominają,  kto dokonał największych krzywd europejskiej ludności w poprzednim stuleciu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Poniżej przetłumaczony tekst.
“Pamiętaj, pamiętaj, noc 9 listopada [Noc kryształowa] – stłuczone szkło, ogień i zmowa. Nie znam powodu, dla którego nasza własna zdrada powinna zostać zapomniana.

Obudź się, niemiecka Śpiąca Królewno. Czy słyszysz głos obowiązku? Świat kompletnie oszalał. Dlatego jesteśmy tu, aby pomóc, mój skarbie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Uwaga, Niemcy powstają. Ale tym razem jesteśmy kurewsko mili. Autorytarne, nacjonalistyczne przygłupy, takie silne ze swoimi pochodniami i widłami – nie jesteście ludźmi, jesteście przeszłością. Prawdziwi Niemcy idą po was. Lepiej bierzcie nogi za pas.

Dziesięć milionów kasków rowerowych na horyzoncie; markowe kurtki Jack Wolfskin maszerują nocą; sandały marki Birkenstock uderzają w ziemię; chrupanie kebaba i musli – dźwięk wstrząsający światem. Guten Tag, prawdziwi Niemcy są tu. Jesteśmy najgorszym snem ksenofobów.

Wołacie o silnych przywódców, ogrodzenia i mury. Ale trzeba mieć większe jaja, żeby być takimi jak my. Ponieważ my jesteśmy niemiecko-mili, niemiecko-liberalni, niemiecko-współczujący, niemiecko-troskliwi, niemiecko-rozsądni, niemiecko-społeczni, niemiecko-powściągliwi, niemiecko-pokojowi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Powiedz to jasno, powiedz to głośno: Jesteśmy dumni, że nie jesteśmy dumni! Jesteśmy tu, żeby przypominać, że my kiedyś też byliśmy głupcami. Maniacy z potwornymi fryzurami – o tak, my też to przerabialiśmy. Zaufajcie naszemu doświadczeniu Teutonów, bo my wiemy, dokąd wiedzie bycie dupkiem.

Organizują wam wybory, abyście wybrali to, co najlepsze, ale my postrzegamy to jako test na inteligencję. Oblaliście go! My odrobiliśmy lekcję, więc posłuchajcie naszej rady – trzymajcie się razem, spróbujcie być mili i niemiecko-otwarci, niemiecko – multikulti, niemiecko-skromni, niemiecko-wspierający słabych i biednych. Niemcy-sąsiedzi, Niemcy-tolerancja, Niemcy-konstytucja, Niemcy – kaucja za puszki.

Powiedz to jasno, powiedz to głośno: Jesteśmy dumni, że nie jesteśmy dumni! Godność ludzka jest niezbywalna. Nauczycie się tego, skoro nawet my to pojęliśmy. Nie jesteśmy już morderczymi wandalami. Bądźcie mili, albo przyjdziemy po was w naszych sandałach wkładanych na skarpety. Nasze ręczniki znajdą się na waszych leżakach. Wegańskie kiełbaski w naszych brzuchach.

[Mała niemiecka dziewczynka]: Hej, wy, głąby! Przyjrzyjcie się dobrze tym pełnoprawnym obywatelom Republiki Niemiec w roku 2016. Mają prawo robić wszystko to, na co mają, kurwa, ochotę, wy durne gównomózgi! A wiecie dlaczego, kutafony? Bo to są pierdolone istoty ludzkie, takie jak ty i każdy inny. Słyszałeś o imperatywie kategorycznym, dupku? Poczytaj Kanta, cipo! On także był …

…niemiecko-oświecony, niemiecko-odpowiedzialny. Niemcy – cykliści. Niemcy – segregacja śmieci. Niemcy – mistrzowie świata w futbolu. Niemcy – wybaczanie. Niemcy – pszeniczne piwo. Niemcy – nie zapomnij. Niemcy – radość jazdy autem. Niemcy – wolność słowa. Niemcy – Europejczycy. Niemcy – jedność. Niemcy – Fanta. Niemcy – różnorodność. Niemcy – bezinteresowność. My jesteśmy Niemcami! Nie wy! My!”

….CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ WIDEO…

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.