Zdrójkowski dodał obleśne zdjęcie. „Ohyda!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Zdrójkowski na szerokie wody polskiego show biznesu wypłynął dopiero po otrzymaniu roli w popularnym serialu Rodzinka.pl w TVP. Wcześniej zapamiętano go jako jednego z dwóch bliźniąt w produkcji „Rodzina Zastępcza”. Teraz razem ze swoją ukochaną (Wiktoria Gąsiewska) przeżywają swój złoty czas, jednakże nie obywa się bez wpadek, a taką właśnie zaliczył serialowy Kuba. Adam Zdrójkowski obchodzi urodziny co oznajmił poprzez dodanie zdjęcia na swój Instagram, jednak nie wszystko poszło po jego myśli. Internauci prócz najwymyślniejszych życzeń zwrócili uwagę na jego „obleśny wygląd”.

Rodzinka.pl, czyli Zdrójkowski i Gąsiewska nabierają rozpędu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki zmiażdżony w swoim show! Nie mieli litości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak to zwykle w show biznesie bywa, musi zadziać się coś w życiu prywatnym gwiazdy aby wzbudzić zainteresowanie szerszej publiczności. Tak było w tym przypadku, bowiem najpierw konflikt na linii Wiktorią Gąsiewska i Julia Wieniawa, a następnie nowina o byciu razem Wiktorii i Zdrójkowskiego. To właśnie ten związek otworzył im szeroko drzwi na czerwonym dywanie, jednakże spowodował również nadmierne zainteresowanie zarówno mediów jak i społeczeństwa.

Oczywiście ze względów estetycznych Instagram Wiktorii Gąsiewskiej jest chętniej odwiedzany, bowiem wrzuca tam bardzo często zdjęcia ukazujące jej wdzięki. Adam Zdrójkowski jest bardziej powściągliwy w dzieleniu się prywatnością w mediach społecznościowych, co nie oznacza że upiekło mu się. Z jego oficjalnego profilu dowiedzieliśmy się, że obchodził urodziny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Krupa dodała film na Instagram. Wszystkich wryło!

Z tej okazji wrzucił zdjęcie, których jednych rozbawiło, ale jak się okazuje drugich obrzydziło. Gęsty wąs i groteskowa stylizacja spowodowały zapewne, że wiele podkochujących się fanek zaczęło szukać innego obiektu westchnień.

Adam Zdrójkowski w swoje urodziny, wąs i Instagram

Zapewne większość z was myślała, że Adam Zdrójkowski w swoje urodziny będzie afiszował się ze swoją ukochaną (Wiktoria Gąsiewska). Nic bardziej mylnego! Zdjęcie, które dodał (prawdopodobnie z imprezy) nie przywodzi ani na chwilę romantycznych skojarzeń, bowiem widzimy na nim soczystego wąsa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Adam Zdrójkowski w swoje urodziny na Instagram wrzucił zdjęcie. Kuba z serialu Rodzinka.pl (TVP) dodał obleśne zdęcie. Co na to Wiktoria Gąsiewska?
Adam Zdrójkowski w swoje urodziny na Instagram wrzucił zdjęcie. Kuba z serialu Rodzinka.pl (TVP) dodał obleśne zdęcie. Co na to Wiktoria Gąsiewska?

A może wam się podoba? Adamowi Zdrójkowskiemu z okazji urodzin życzymy wszystkiego co najlepsze!

Polecamy również:

POLECAMY:

Pokazali zdjęcie Waldusia z „Kiepskich”. To niemożliwe, że tak wygląda! [FOTO]
Wojewódzki zakpił z Adamka i jego córek! Bokser go zmiażdżył
Trzęsienie ziemi w „Projekt Lady”! To się nigdy nie zdarzyło
Paździoch ujawnił przekręt w serialu „Kiepscy”!

Meta: Adam Zdrójkowski w swoje urodziny na Instagram wrzucił zdjęcie. Kuba z serialu Rodzinka.pl (TVP) dodał obleśne zdjęcie. Co na to Wiktoria Gąsiewska?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →