Ziemkiewiczowi puściły nerwy! Tak ostro jeszcze nie było. Marsz Równości w Gdańsku

Rafał Ziemkiewicz Dulkiewicz Twitter. Dziennikarz od lat związany ze środowiskami polskiej prawicy po przerwie dziennikarz ponownie gości na Woronicza 17, gdzie możemy to słuchać i oglądać, chociażby w programie „W tyle wizji”. To właśnie tam w bardzo przystępny dla widzów sposób są komentowane bieżące sprawy z podwórka krajowej polityki. Dulkiewicz Marsz równości w Gdańsku, Sakrament jako wagina?

Rafał Ziemkiewicz i Dulkiewicz o marszu równości w Gdańsku

Polecamy przeczytać: Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”

Rafał Ziemkiewicz nie kryje swoich prawicowych poglądów, dlatego dziennikarz nieprzerwanie skomentuje bieżące wydarzenia polityczne w naszym kraju w sposób bardzo dosadny. Tak było i w tym przypadku, gdzie ponownie doszło do umyślnej profanacji bardzo ważnych dla Katolików symboli. Sytuacja miała miejsce w Gdańsku pod patronatem miejscowych władz.

Polecamy również: Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy

Marsz Równości w Gdańsku

Ulicami stolicy pomorza przeszedł marsz równości. Jego organizacje otwarcie wspierała prezydent Gdańska — Aleksandra Dulkiewicz, jednakże podczas marszu nie zabrakło licznych prowokacji ze strony uczestników kontrowersyjnego pochodu. Dlatego warto przypomnieć, że w ostatnim czasie środowiska skrajnie lewicowe i związane z LGBT dopuszczały się licznych aktów wandalizmu względem symboli religijnych. Celem ataku stał się między innymi wizerunek Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski z Jasnej Góry. Niestety sytuacja powtórzyła się także podczas gdańskiego marszu równości.

Ziemkiewicz Dulkiewicz Twitter – publicysta nie wytrzymał

Na całą sytuację w bardzo radykalny i dosadny sposób zwrócił uwagę Rafał Ziemkiewicz, w wyniku tego publicysta odniósł się w bardzo mocnych słowach do radości prezydent miasta — Aleksandry Dulkiewicz, która nie widzi nic złego w ataku mniejszości na większość.

Rafał Ziemkiewicz Dulkiewicz Twitter, Marsz równości w Gdańsku, Sakrament jako wagina
Rafał Ziemkiewicz Dulkiewicz Twitter, Marsz równości w Gdańsku, Sakrament jako wagina

Dulkiewicz w swoim wpisie na twitterze nie kryła radości z powodu organizacji ulicami miasta parady równości. Następczyni Pawła Adamowicza pominęła w swoim wszelkie kwestie dotyczące ataku na wartości katolickie. W takiej sytuacji reagować postanowił publicysta DoRzeczy.

Dziennikarz nie był sam. Na Dulkiewicz posypały się gromy. Internauci zaczęli punktować włodarza Gdańska za ignorancję związaną z mnożącymi się na marszu incydentami i atakami wymierzonymi w wartości stricte katolickie.

Rafał Ziemkiewicz Dulkiewicz Twitter, Marsz równości w Gdańsku, Sakrament jako wagina
Rafał Ziemkiewicz Dulkiewicz Twitter, Marsz równości w Gdańsku, Sakrament jako wagina

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →