Zadali Gatesowi pytanie o szczepionki i chipy. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń
Epidemia koronawirusa: Miliarder Bill Gates wydał oficjalne oświadczenie, w którym stwierdza, że jego szczepionka na COVID-19 nie ma ukrytych w niej chipów. Screen YouTube

Epidemia koronawirusa: Miliarder Bill Gates wydał oficjalne oświadczenie, w którym stwierdza, że jego szczepionka na COVID-19 nie ma ukrytych w niej chipów. Wiele osób zarzuca mu, że chce wykorzystać własnie do tego celu produkowaną przez jego koncern szczepionkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bill Gates był zmuszony w jednym z ostatnich wywiadów, wydać oficjalne oświadczenie, że szczepionka nad którą naukowcy pracują w należących do miliardera laboratoriach nie będzie zawierała żadnych microchipów. W mediach i wśród części społeczeństwa podły ostatnio zarzuty w stronę właściciele Microsoftu, że chce wykorzystać pandemię koronawirusa i szczepionkę na niego do masowego zachipowania ludności na ziemi.

Czytaj też: To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie było najgorsze… (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia koronawirusa: Bill Gates wydał oficjalne oświadczenie, jego szczepionka na COVID-19 nie ma chipów

Lobby anty-szczepionkowe, a także anty-chipowe zarzuca miliarderowi, że chce zbić fortunę na tragedii milionów ludzi na świecie. Do tego celu ma posłużyć mu szczepionka, która jest właśnie opracowywana w laboratoriach firm Gatesa. Uważają oni, że właściciel, między innymi firmy Microsoft, chce umieścić w szczepionce specjalny microchip. A także kontrolować społeczeństwo przez jego wstrzyknięcie do organizmów obywateli. Jednak na pytanie poco miałby to uczynić ludzie związani z anty-szczepionkowym i anty-chipowym lobby milczą. Nie umieją udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Zobacz również: Musieli przerwać pogrzeb! Z trumny dochodziły przerażające dźwięki. Zajrzeli do środka…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bill Gates o szczepionce na COVID-19

Bill Gates traci chyba już cierpliwość w związku z ciągłymi zarzutami wysuwanymi w stronę jego osoby. W jednym z ostatnich wywiadów dla telewizji CBS News, stwierdził, że nie ma zamiaru zarabiać kolejnej fortuny na opracowywanej właśnie szczepionce. Jego zamiarem nie jest także skrzywdzenie kogokolwiek. Zapewnia również, że nikt, razem ze szczepionką, nie chce wstrzykiwać chipów do organizmów ludzi na całym świecie.

„Nie, nie ma żadnego związku między żadną z tych szczepionek a śledzeniem ludzi. Nie mam pojęcia, skąd się wzięła ta teoria” – wyznał poirytowany Bill Gates.

Źródło: Techgame

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Zaskakujące wieści o Kindze Dudzie! Tego nikt się nie spodziewał

Michał Szpak ma ogromne problemy. Nie ma praw? Jest oficjalne oświadczenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});