Co się stało z grobem Kory? Odwiedzający cmentarz doznali szoku
Minęły dwa lata od śmierci Kory, w serwisie Instagram możemy zobaczyć jak teraz wygląda jej grób na warszawskich Powązkach? Screen YouTube

Minęły dwa lata od śmierci Kory, w serwisie Instagram możemy zobaczyć jak teraz wygląda jej grób na warszawskich Powązkach? jej mąż mocno go zmienił.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To już dwa lata od śmierci Kory, wielu fanów wokalistki zespołu Maanam, nadal nie może uwierzyć, że już odeszła z tego świata. Korę pochowano na warszawskich Powązkach, a jej grób jest nieustannie odwiedzany przez jej wiernych fanów. Każdy odwiedzający go w drugą rocznicę jej śmierci może się bardzo zaskoczyć zmianami jakie tam zaszły. Mąż artystki Kamil Sipowicz zdecydował się na całkowitą przeróbkę miejsca jej spoczynku. Widok wzrusza do łez.

Czytaj też: Dagmara z „Królowych Życia” z twarzą we krwi. Fani zamarli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Instagram możemy zobaczyć, jak wygląda grób Kory na Powązkach

Ciało Kory złożono w grobie na warszawskich Powązkach 8 sierpnia 2018 roku. Artystka zmarła po ciężkiej, a także wyniszczającej walce z nowotworem. Pochowano ją niedaleko Alei Zasłużonych i od tego momentu pielgrzymują tam rzesze fanów, którzy pragną oddać hołd swojej zmarłej przedwcześnie idolce. Mąż Kory tuż przed drugą rocznicą jej śmierci zdecydował się na duże zmiany w wyglądzie jej grobu. Fani, którzy regularnie odwiedzali Powązki mogą być nimi bardzo zaskoczeni.

Zobacz również: Wstrząsające słowa w TVP. Padły poważne oskarżenia wobec Donalda Tuska

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do tej pory grób Kory zdobiła instalacja artystyczna, której centralnym punktem był sporych rozmiarów portret zmarłej wokalistki. Sipowicz przyznał jednak, że metalowa konstrukcja była problematyczna w utrzymaniu, a poza tym i tak miała być tymczasowa.

„Instalacja była zbyt wrażliwa na pogodę. Tam był metal, to już rdzewiało, psuło się. Niewygodne było też do sprzątania, a także niebezpieczne, bo ludzie tam chodzili, a to się mogło zapaść. Zdecydowałem się na zmiany również ze względów bezpieczeństwa” – wyznał Sipowicz, który zdecydował się przenieść instalację na tak kochane przez Korę Roztocze.

Grób Kory ozdabia teraz rzeźba kobiety wykonana z czerwonego granitu. Autorką pracy jest Monika Osiecka. Kamil Sipowicz zamieścił w serwisie Instagram zdjęcie z Roztocza pokazujące starą instalację z grobu Kory.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.instagram.com/p/CDJ0TNvlrwG/?utm_source=ig_embed

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Nagle rząd wprowadził pilne zmiany. Obowiązują od dziś i dotyczą każdego

Kazał odcinać ręce, genitalia i gotować żywcem. Bestialsko wymordował połowę ludności kraju i… do dziś jest bohaterem

Szokujące nagranie ze Szpakiem wyciekło do sieci!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});