Jarosław Kaczyński przerwał wystąpienie Prezydenta! Szokujące nagranie
Andrzej Duda przerwał swoje przemówienie, gdy na salę wszedł spóźniony prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wszystko miało miejsce na Zamku Królewskim. Screen YouTube

Andrzej Duda przerwał swoje przemówienie, gdy na salę wszedł spóźniony prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wszystko miało miejsce na Zamku Królewskim podczas uroczystości wręczenia uchwały PKW nowo wybranemu prezydentowi.

21 lipca bieżącego roku miała miejsce uroczystość na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas której Państwowa Komisja Wyborcza wręczała Andrzejowi Dudzie oficjalną uchwałę o wyborze na stanowisko prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Mianowany na drugą kadencję Andrzej Duda przygotował specjalne przemówienie, w którym dziękował za poprzednie lata w Pałacu prezydenckim i obiecywał, że druga kadencja będzie równie owocna. Dziękował także współpracownikom z partii rządzącej, którzy pomagali mu podczas wyborów odnieść sukces.

Czytaj też: Anna Mucha w niesamowitej kreacji. Nie wszyscy byli równie zachwyceni

Andrzej Duda przerwał przemówienie, gdy na salę wszedł prezes PiS Jarosław Kaczyński

W pewnym momencie jego przemówienie zostało przerwane przez wejście na salę spóźnionego prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który szukając swojego miejsca spowodował na tyle duże zamieszanie, że prezydent Andrzej Duda był zmuszony przerwać na chwilę swoje przemówienie.

Zobacz również: Była jedną z najpiękniejszych Polek. Tak wygląda dziś

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ten incydent nie uszedł uwadze przedstawicielom mediów obecnym na uroczystości w Pałacu Królewskim. Miedzy innymi Tomasz Setta na swoim profilu w serwisie Twitter umieścił nagranie, na którym widać całą sytuację. Postanowił też ją skomentować.

„Jarosław Kaczyński wchodzi spóźniony na uroczystość wręczenia Andrzejowi Dudzie uchwały PKW, przerywając tym samym wystąpienie prezydenta” – napisał w serwisie Twitter dziennikarz TOK FM.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już 6 sierpnia bieżącego roku Andrzej Duda złoży przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym w Sejmie. Obejmie wtedy na drugą kadencję urząd prezydenta Polski.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Tragedia uczestnika „Sanatorium Miłości”. Wyciska łzy z oczu

Podłe. To znalezisko policjantów pozbawia wiary w ludzkość

Znany aktor obraził prezydenta Andrzeja Dudę. Będzie miał problemy?

To może Cię również zainteresować:

Orban na szczycie w Brukseli dziękuje Morawieckiemu. Znamienne słowa

PILNE: Sławomir Nowak ma postawione zarzuty. To jego koniec

Potwierdzono bardzo złe wieści. Tysiące Polaków załamuje ręce