Kuba Wojewódzki znika z TVN? Oto powód
Kuba Wojewódzki TVN, Wojewódzki koniec programu, Instagram

Kuba Wojewódzki TVN – koniec programu? Były dziennikarz muzyczny zyskał sporą popularność dzięki swojemu programowi, którego emisja odbywa się na antenie stacji TVN. Stacja przez lata gromadziła spore profity z tytułu owej produkcji, jednakże w show-biznesie nic nie trwa wiecznie. Właśnie przekonuje się o tym Wojewódzki. Każda dobra passa kiedyś się musi skończyć. Wojewódzki koniec programu, Instagram

Kuba Wojewódzki TVN – początki

Polecamy przeczytać:Polsat: Świat według Kiepskich kryje w sobie sekret. Ujawniono jaki!

Wojewódzki, zanim przybył do znanej wszystkim stacji, był bardzo popularnym dziennikarzem wśród widzów stacji Polsat. To właśnie na antenie tej stacji Wojewódzki był jednym z jurorów programu Idol, który w najlepszych dla siebie czasach bił rekordy popularności. Niestety program w pewnym momencie stracił widza, ponieważ społeczeństwo szybko zmieniło swoje upodobania. Oglądalność Idola w pewnym momencie radykalnie spadła, dlatego władze Polsatu były zmuszone zdjąć muzyczne show z anteny. Teraz samozwańczy król może przeżywać prawdziwe deja vu.

Kuba Wojewódzki TVN, Wojewódzki koniec programu, Instagram
Kuba Wojewódzki TVN, Wojewódzki koniec programu, Instagram

Polecamy również: Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie

Kuba Wojewódzki i TVN

Na początku emisji program Kuby Wojewódzkiego cieszył się olbrzymią popularnością wśród widzów. Udział programu w rynku w trakcie emisji show był naprawdę spory. Bez wątpienia spora w tym była zasługa formuły programu, która do dziś zakłada zapraszanie do studia najbardziej popularnych osobowości, jednakże rynek w ostatnim czasie mocno weryfikuje program Wojewódzkiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki TVN – spadek oglądalności

Według najnowszych danych program Kuby Wojewódzkiego notuje spory spadek oglądalności. Program wciąż jest liderem w czasie emisji, jednakże show króla TVN ogląda już o 30% mniej widzów. Według statystyk podanych przez Nielsen Audience Measurement, wynika że ostatnie premierowe odcinki obejrzało średnio 991 tysięcy osób.

Premierowe odcinki 26. serii „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN oglądać można we wtorki o godz. 22.30, począwszy od 26 lutego br. Trzy pierwsze z nich obejrzało średnio 911 tys. osób, co zapewniło stacji 11,08 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów. W grupie komercyjnej 16-49 – 16% oraz 13,42 proc. w grupie 16-59. – Wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program prowadzony przez Wojewódzkiego można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.30, jednakże nie wiadomo jak długo jeszcze. Właściciele stacji pewnością przeanalizują całą sytuację. Mówi się po cichu, że jeżeli sytuacja będzie wciąż postępować, to wkrótce program może zniknąć z anteny na stałe.

POLECAMY:

Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę
Potwór z Loch Ness odnaleziony! Jednak istnieje? (foto)
Magda Gessler i Anja Rubik złamały ciszę wyborczą? Gwiazdy TVN w ogniu krytyki
Ziemkiewiczowi puściły nerwy! Tak ostro jeszcze nie było. Marsz Równości w Gdańsku

Instagram