Praca marzeń! Każdy może się zgłosić. Płacą 36 tys. złotych!
Praca w branży IT jest jedną z najbardziej rozwojowych i przyszłościowych, pokażemy wam jak się przebranżowić i zostać informatykiem.
To nie żart. Jeśli masz wolne pół roku i jesteś w stanie poświęcić ten czas na zwiedzanie luksusowych hoteli, odkrywanie nowych miejsc, plażowanie, a przy okazji fotografowanie, filmowanie i zabawę w nocnych klubach, lepiej nie mogłeś trafić.

Wynagrodzenie za tą pracę marzeń zwala z nóg. Portal cancun.com zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji.

Portal zajmujący się promowaniem turystyki w meksykańskim mieście Cancun potrzebuje podróżnika-wymiatacza. Osoba, której to się uda będzie pełniła stanowisko Cancun Experience Officer, co oznacza, że prze 6 miesięcy będzie ich ambasadorem. Jego główne zadania? Dzielić się ze światem wrażeniami z codziennego życia w kurorcie.

„Szukamy kogoś, kto pokaże ciepło, cuda i istotę Cancun, a także zaprezentuje je jako jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na świecie (…) Jako CEO będziesz mieć możliwość pływania z rekinami, eksplorowania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele, wiele więcej” – mówi treść ogłoszenia.

Warunek? Bycie pełnoletnim i biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. I to w zasadzie by było na tyle. Mogą zgłaszać się również pary i przyjaciele, ale kwota wynagrodzenia pozostaje taka sama, niezależnie od liczby osób.

Przypuszczamy, że dla wielu nie byłby to dramat, ponieważ cancun.com proponuje 10 tys. dolarów (ok. 36 tys. zł) za, jak śmiało to można nazwać, półroczne wakacje życia! Wybrana osoba ma rozpocząć pracę już od marca 2018 roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});