Ronaldinho musi czekać na rozprawę. Nie może wrócić do Brazylii
Znany piłkarz i gwiazdor reprezentacji Brazylii Ronaldinho Gaucho pozostawał w więzieniu przez miesiąc, Ronaldinho został aresztowany w Paragwaju. Screen YouTube

Znany piłkarz i gwiazdor reprezentacji Brazylii Ronaldinho Gaucho pozostawał w więzieniu przez miesiąc, Ronaldinho został aresztowany w Paragwaju i tam musi czekać na rozprawę sądową.

Ronaldinho Gaucho zatrzymano w Paragwaju pod zarzutem posługiwania się fałszywym paszportem. Policja bada także jego związki ze zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nielegalnym hazardem. Teraz sąd w Asuncion podjął decyzję, że były gwiazdor reprezentacji Brazylii w piłkę nożną pozostać w hotelu w Paragwaju i tam będzie czekał na rozprawę sądową.

Czytaj też: Mistrz MMA nie żyje, przyczyny śmierci są nadal ustalane

Znany piłkarz i gwiazdor reprezentacji Brazylii Ronaldinho Gaucho pozostanie w więzieniu

Sama afera, w którą zamieszany był Ronaldinho okazuje się być dużo większa niż początkowo zakładano. Zatrzymanych zostało już 18 osób i są wśród nich policjanci, a także funkcjonariusze straży granicznej.

Zobacz również: Belgijski uczony wyemigrował do Polski. Zdradził dlaczego wybrał nasz kraj

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Były gwiazdor między innymi Barcelony przyleciał do stolicy Paragwaju wraz ze swoim bratem 4 marca bieżącego roku. Obaj panowie posługiwali się fałszywymi paszportami. Początkowo żądano jedynie kary grzywny, którą piłkarz miał wpłacić na jedną z organizacji charytatywnych. Jednak temu sprzeciwił się sąd i kazał Ronaldinho, także jego brata aresztować.

Ronaldinho aresztowany, spędził miesiąc w więzieniu

W areszcie spędzili miesiąc, po czym wpłacono za nich kaucję w wysokości 1,4 miliona dolarów. Panowie dostali zakaz opuszczania Paragwaju. Do teraz przebywają w hotelu w Asuncion

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Przylecieliśmy tu, aby wziąć udział w uruchomieniu kasyna online oraz aby promować moją autobiografię” – w jednym z wywiadów próbował się bronić Ronaldinho.

Ronaldinho Gaucho był w czasie swojej kariery gwiazdą takich zespołów jak Flamengo Rio de Janeiro, Barcelona, a także Paris Saint-Germain. w 2002 roku razem z reprezentacją Brazylii zdobył mistrzostwo świata. Teraz w związku z aferą paszportową Ronaldinho był zmuszony spędzić miesiąc w więzieniu.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Pazura odpowiada na atak Stuhra. Celna riposta

Archeologowie odnaleźli szczątki 4 tys. osób w centrum Poznania

To może Cię również zainteresować:

Viki Gabor obchodzi urodziny i opowiada o nowym albumie. Koniec domysłów

Kubica ostro o osiągach bolidu Alfa-Romeo po piątkowym treningu

Znany skoczek narciarski nie żyje, zmarł po upadku ze skoczni