PILNE! Poszukiwani pasażerowie pociągu InterCity. Grozi im potężne niebezpieczeństwo
Sanepid zwrócił się z pilną prośbą o zgłoszenie się wszystkich ludzi, którzy byli pasażerami dwóch konkretnych kursów pociągów InterCity.

Sanepid zwrócił się z pilną prośbą o zgłoszenie się wszystkich ludzi, którzy byli pasażerami dwóch konkretnych kursów pociągów InterCity. Jak się okazuje jeden z pasażerów ma koronawirusa, zatem reszcie grozi potężne niebezpieczeństwo. Istnieje duże zagrożenie zdrowia a nawet życia.

Wszystkie osoby, które jechały wymienionymi w komunikacie pociągami o określonych trasach proszeni są o pilne zgłoszenie się do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej.

Czytaj też: Resort Zdrowia właśnie podjął ostateczną decyzję! Drastyczna zmiana bardzo ważnego nakazu

Krakowski sanepid poszukuje pasażerów, którzy 19 czerwca podróżowali pociągiem InterCity w relacji Bielsko-Biała Główna-Gdańsk Wrzeszcz, a także trzy dni później podróżowali z powrotem. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny poinformował, że w szczególności chodzi o pasażerów jadących waginem nr 6 pociągiem nr 4520. Wyjechał on z Bielska-Białej o godzinie 4.01.

W przypadku podróży powrotnej mowa o dniu 22 czerwca, do sanepidu powinni zgłosić się pasażerowie podróżujący w wagonie nr 8. Z Gdańska pociąg wyruszył o godzinie 15.05. Wszystkie osoby, które tego dnia podróżowały w tym wagonie powinny niezwłocznie skontaktować się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: To koniec Durczoka! Wstrząsające doniesienia mediów

– Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tymi pociągami rozpoznano COVID-19. W związku z powyższym wszyscy pasażerowie podróżujący tymi wagonami powinni skontaktować ze służbami sanitarnymi. To niezbędne w celu ustalenia kontaktów z osobą zakażoną – głosi komunikat sanepidu. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ministerstwo Zdrowia w środę poinformowało o kolejnych 382 przypadkach zakażenia koronawirusem. Nie żyje 14 osób. Bilans epidemii na chwile obecną to 34 775 osób zarażonych, 1 477 osób dotychczas zmarło. Najwięcej m=nowych zakażeń odnotowano w województwie śląskim i wielkopolskim.

Polecamy także:

Sensacja! Manowska została przyłapana. To stało się na planie „Rolnik Szuka Żony”

Blanka Lipińska nago na plaży! Ludzie byli w szoku gdy to zobaczyli

Magda Gessler pijana? Ludzie łapali się za głowy, są wściekli