Skandal wisi w powietrzu. Uważnie przyjrzyjcie się zdjęciom… [FOTO]
Przyszłe panny młode w dniu ślubu chcą wyglądać idealnie, dlatego zamiast eksperymentować, wolą postawić na sprawdzony model białej sukni. Bez wątpienia jednym z tych najczęściej kopiowanych jest suknia Kate Middleton, którą zachwycił się cały świat. Okazuje się, że tym projektem zainspirowała się nawet księżniczka Viktoria Luise. Podobieństwo widoczne gołym okiem
Wcześniej mówiło się o kilku innych pannach młodych, które prezentowały się niemal identycznie jak Kate Middleton, gdy w 2011 r. wychodziła za księcia Williama. Przypomnijmy, że do ich grona należy jej stylistka, Natasha Archer, o której ślubie wspominałyśmy kilka miesięcy temu.
Teraz dowiadujemy się, że również księżniczka Viktoria Luise, świeżo upieczona żona księcia Ferdynanda, zdecydowała się na bardzo podobny model.

Gdy te zdjęcia trafiły do sieci, dziennikarze modowi natychmiast zauważyli kilka detali ewidentnie inspirowanych kreacją Kate Middleton.

W tym wyjątkowym dniu Viktoria Luise zaprezentowała się w klasycznym, śnieżnobiałym projekcie do ziemi z rozkloszowanym dołem. Tak jak w przypadku sukni księżnej Cambridge, został on ozdobiony delikatną, koronkową tkaniną na rękawach i dekolcie.

Ale na tym nie kończą się podobieństwa. Ich kilkumetrowe welony wyglądają niemal identycznie. Poza tym na głowach obu arystokratek nie mogło zabraknąć diamentowych tiar.

Księżniczka Victoria zainspirowała się suknią ślubną księżnej Kate