Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki TVN to gwiazda stacji telewizyjnej TVN, która nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem takiej tendencji jest przede wszystkim opowiedzenie się stacji po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju.

Kuba Wojewódzki nieraz udowadniał swoim zachowaniem,  że nie po drodze mu z wartościami patriotycznymi. Tak było niestety i tym razem.  W programie Kuby Wojewódzkiego ponownie doszło do skandalu,  który bardzo dotknął miliony Polaków.

Kuba Wojewódzki TVN: Kontrowersyjny prezent

Polecamy przeczytać: Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach

Jednym z gości odcinka show Kuby Wojewódzkiego był zespół z Ukrainy “Haydamaky”. Artyści postanowili wręczyć showmenowi TVN koszulkę, która wzbudziła liczne kontrowersje w polskim internecie. Na wcześniej wspomnianej koszulce była umieszczona podobizna kostuchy z kosą. Lider zespołu wręczając prezent stwierdził, że to prezent od ukraińskich dziewczyn dla Wojewódzkiego.

Polecamy również: Kolejna kompromitacja Ryszarda Petru. To jego polityczny koniec [FOTO]

Koszulka z kościotrupem wzbudziła liczne kontrowersje. Wielu skojarzyła sie z tragicznym momentem w historii relacji Polsko – Ukraińskich. Chodziło mianowicie o kwestie rzezi wołyńskiej. Koszulka była w barwach flagi oddziałów banderowskich, które pozbawione honoru mordowały polską ludność cywilną, a w tym głównie bezbronne kobiety, dzieci oraz starców.

Kontrowersyjne show Wojewódzkiego w TVN

Niestety program Wojewódzkiego opiera się od samego początku na skandalach i atakach wobec swoich gości oraz ich wartości.  Do dziś pamiętamy,  jak w show byłego dziennikarza muzycznego doszło do włożenia polskiej flagi w psie odchody. To właśnie od tamtego momentu Wojewódzki stał się wrogiem numer jeden dla polskiej prawicy i środowisk patriotycznych.

Poglądy Kuby Wojewódzkiego

Wojewódzki nie kryje się ze swoimi poglądami.  W 2015 roku udowodnił,  to w bardzo dosadny sposób zapraszając przed drugą turą wyborów Bronisława Komorowskiego,  którego szansę na zwycięstwo z Andrzejem Dudą malały z każdym dniem.  Mimo tak szerokiej promocji kandydata Platforma Obywatelskiej.

Kuba Wojewódzki, TVN Instagram
Kuba Wojewódzki, TVN Instagram
Kuba Wojewódzki, TVN Instagram
Kuba Wojewódzki, TVN Instagram

Najnowsze informacje:

Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)

20 tysięcy Polaków wyszło na ulicę stolicy! To sprzeciw wobec ustawy 447! [WIDEO]

Agnieszka Holland uderza ponownie w rząd PiS. To usłyszał cały świat!

Dziennikarz TVN zgaszony przez Wojciecha Cejrowskiego! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Patryk Jaki punktuje Trzaskowskiego i Żakowskiego. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

https://youtu.be/QPJVcEwBXOc

Kuba Wojewódzki TVN