Ryszard Kotys w fatalnym stanie! Cierpi z powodu strasznej choroby

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Ryszard Kotys. Ryszard Kotys w serialu „Świat według Kiepskich” emitowanym w telewizji Polsat, jest odtwórcą roli drugoplanowej. Wcielił się w postać Mariana Paździocha, sąsiada rodziny Kiepskich – tytułowych bohaterów produkcji.

Mimo tego, że w serialu Kotys gra „drugie skrzypce”, zyskał sobie sympatię wiernego groma telewidzów, którzy śledzą nieprzerwanie z dużym zainteresowaniem perypetię sąsiadów z kamienicy we Wrocławiu. Bez postaci Mariana Paździocha ten serial nie byłby już taki sam, dlatego teraz panuje ogólne przerażenie gdy na jaw wychodzą tragiczne wieści o stanie zdrowia aktora.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)

Wszyscy pamiętają też barwną postać „babki Kiepskiej”, w którą wcieliła się Krystyna Feldman. Po jej śmierci, fani serialu „Świat według Kiepskich” byli wstrząśnięci, dlatego teraz obawiają się, że wkrótce będą opłakiwać kolejną ukochaną przez siebie postać.

Świat według Kiepskich Ryszard Kotys : Straszna choroba

Świat według Kiepskich Ryszard Kotys, Polsat, Choroba
Świat według Kiepskich Ryszard Kotys, Polsat, Choroba

Jest źle i przyznaje to sam Ryszard Kotys. Aktor zbliża się do wieku 90 lat i cierpi z powodu wielu dolegliwości. W jednym z wywiadów postanowił wyznać jaki jest jego stan zdrowia. Nie wygląda to dobrze.

Bardzo cierpi i wyznaje, że zmaga się z czymś z czym nie ma najmniejszych szans. Opowiedział, że często gubi orientację, zapomina wielu rzeczy.

Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi” – wyznaje ze smutkiem Ryszard Kotys zapewniając, że wcześniej nie miał takich problemów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Następnie opowiedział jak idąc do kogoś, wchodząc na klatkę schodową kieruje się do piwnicy, a nie do właściwych drzwi.

Wtedy jestem potwornie przerażony ” – opowiada Kotys.

Wszystko przez wiek. Demencja aktora daje mu się we znaki i postępuje w zastraszającym tempie. Widzowie serialu „Świat według Kiepskich” z zapałem śledzą każdą kolejną wzmiankę o zdrowiu aktora. Miejmy nadzieję, że straszna choroba z jaką zmaga się Ryszard Kotys nieco odpuści, a aktorowi życzy witalności i dużo zdrowia.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Awantura u Wojewódzkiego o Kościół. Pazura powiedział co o tym myśli!
Grabowski zszokował widzów! Ma serdecznie dość
Internauci upokorzyli Scheuring Wielgus. Długo tego nie zapomni (wideo)
Polacy nie dowierzają! Szokujące słowa Schetyny o pedofilii

, , ,