Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha 26 kwietnia obchodzi urodziny, to dobry moment na podsumowanie, niedawno wybuchł skandal, kolejna afera bo powiedziała, że Playboy się skończył dając do zrozumienia, że jej sesja nago była ostatnią dobrą. To nie jedyna kontrowersja jaką wzbudziła w ostatnim czasie. Kim jest Anna Mucha? Zapraszamy na sentymentalną podróż.

Czytaj też: Szokujący spot Kidawy-Błońskiej. Cios poniżej pasa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W październiku 2009 roku Anna Mucha pojawiła się na okładce magazynu Playboy, jak twierdzi sama gwiazda, tamta sesja była ostatnią dobrą w historii gazety. To stwierdzenie spotkało się z dużą krytyką, ale Mucha nic sobie nie robi z takich komentarzy.

Anna Mucha stwierdziła, że Playboy skończył się po jej sesji zdjęciowej

„Moim zdaniem, a nie mam zamiaru tutaj być skromna, 'Playboy’ skończył się na mojej sesji. Dziękuję bardzo. Kto ma ten numer, ten wie, o czym mówię”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– stwierdziła bez pardonu Anna Mucha.

Aktorka znana jest z tego, że często nie przebiera w słowach, a jej komentarze wzbudzają kontrowersje. Jej sposób bycia przyćmił jej karierę aktorską, ale warto zaznaczyć, że Ania zaoferowała nam dużo więcej niż tylko rolę w „M jak Miłość”. Przypomnijmy osiągnięcia gwiazdy TVP.

Ania zaczynała swoją przygodę z filmem jako 9 letnia dziewczynka, debiutując w produkcji Andrzeja Wajdy pod tytułem „Korczak”, następnie rok później przyszła pierwsza główna rola w filmie „Przeklęta Ameryka”. By następnie pojawić się w epizodycznej roli w sławnej „Liście Schindlera” Stevena Spielberga.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ania próbowała także swoich sił jako dziennikarka, prowadziła audycje w Radiu Bis, a także w Radiostacji. Była też zatrudniona przy produkcji „Dzień Dobry TVN”, gdzie miała swój cykl pod tytułem „Mucha nie siada”.

W 2009 roku mogliśmy ją zobaczyć w „Tańcu z Gwiazdami”, wtedy jeszcze na antenie TVN. Aktorka, u boku Rafała Maseraka, pokonała w finale Nataszę Urbańską i zgarnęła Złotą Kulę.

W 2011 roku wystąpiła u boku plejady polskich gwiazd w komedii „Och Karol”, gdzie jako jedyna postać kobieca nie uganiała się za głównym bohaterem, którego zagrał Piotr Adamczyk. Jej postać po prostu była lesbijką.

„Doszłam do wniosku – pół żartem, pół serio – że jeśli mam sypiać z papieżem, wolę być lesbijką”

– tłumaczyła swoją decyzję Mucha.

„Zainspirowała mnie Portia de Rossi, aktorka znana m.in. z serialu 'Ally McBeal’. To wysoka zgrabna długowłosa blondynka – na pierwszy rzut oka chłodna i zimna, a jednocześnie szalenie piękna, interesująca i ciepła kobieta, która prywatnie jest lesbijką” – dodała następnie aktorka.

Anna Mucha była molestowana

Ania nie uniknęła, także kontrowersji podczas wywiadu przeprowadzanego z nią przez Magdę Mołek. W pewnym momencie dziennikarka zapytała Anię, czy była kiedyś molestowana, aktorka odpowiedziała twierdząco. Zdarzyło się to, aż dwa razy.

„Podczas korepetycji z chemii nauczyciel zaczął mnie całować po karku za dobrze wykonane zadanie”

– wyznała o pierwszym takim przypadku Mucha.

Zobacz również: Gardias o pielęgniarkach: „Są zastraszane, żeby takich danych nie upubliczniać”

O drugim przypadku aktorka nie chciała nic powiedzieć i odmówiła dziennikarce komentarza.

„Nie mogę nic więcej powiedzieć, ale nie róbmy z tego sensacji. Nie czuję się ofiarą. Ta sytuacja była nie na miejscu. Jednak zachowałam się asertywnie i nie mam traumy”

Anna Mucha 26 kwietnia ma urodziny, niedawno wybuchł skandal, kolejna afera bo powiedziała że Playboy się skończył na jej sesji nago
Anna Mucha 26 kwietnia ma urodziny, niedawno wybuchł skandal, kolejna afera bo powiedziała że Playboy się skończył na jej sesji nago. Screen/ YouTube

Żródło: Interia

Polecamy także:

Dokument z czasów dżumy podobny do obecnego. Zaskoczeni?

Nowe zakażenia i zgony! Ministerstwo właśnie podało aktualny bilans

Kim Dzong Un nie żyje? Pokazano zdjęcia satelitarne

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →