Afera! Barbara Kurdej Szatan wciągnięta w kłamstwo

Barbara Kurdej Szatan to już praktycznie była gwiazda TVP. Dziś z państwową telewizją aktorkę łączy jedynie gra w serialu M jak Miłość. Niedawno kilkukrotnie celebrytka na portalu Instagram odnosiła do kwestii zwolnienia z TVP. Jej zdaniem głównym powodem zakończenia współpracy telewizji publicznej z nią były przede wszystkim kwestie polityczne. Nie od dziś wiadomo,  że aktorka otwarcie wspierała Rafała Trzaskowskiego w kampanii wyborczej sprzed ponad roku. Na dodatek wprost okazywała solidarność z środowiskami LGBT. Te czynniki miały w czerwcu zaważyć o zwolnieniu Kurdej Szatan.

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

Aktualnie Basię z TVP łączy  jedynie praca na planie serialu M jak Miłość. Niestety w tym aspekcie również pojawiły się plotki,  na temat których postanowiła wypowiedzieć się Barbara Kurdej-Szatan.

Kłamstwo na temat Kurdej Szatan w TVP

Barbara Kurdej Szatan to już była gwiazda TVP. Dziś z państwową stacją telewizyjną  łączy ją jedynie gra w serialu M jak Miłość. Niedawno kilkukrotnie celebrytka na portalu Instagram odnosiła do kwestii zwolnienia z TVP.  Jej pierwszy wpis na temat zakończenia współpracy był napisany w bardzo zrównoważonym tonie. Aktorka podziękowała w nim za lata współpracy z TVP. Dodała,  że docenia fakt,  iż mimo jej wyrazistych poglądów telewizja przez wiele lat chciała z nią kontynuować współpracę.

„Dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną” – tymi słowami Barbara Kurdej-Szatan skomentowała doniesienia o swoim odejściu z TVP pod koniec czerwca bieżącego roku na portalu społecznościowym Instagram.

Barbara Kurdej Szatan to już praktycznie była gwiazda TVP. Dziś z państwową telewizją aktorke łączy jedynie gra w serialu M jak Miłość.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Po pewnym czasie dodała jednak, że:

– Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z twarzy TVP – jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! – pisała niedawno na Instagramie Barbara.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

W takiej sytuacji wydawałoby się, że relację aktorki z TVP są napięte. Z tego powodu w mediach pojawiła się plotka na temat zakończenia współpracy aktorki z TVP przy produkcji kolejnych odcinków serialu M jak Miłość. W tej sprawie postanowiła wypowiedzieć się Barbara Kurdej-Szatan.

– To bzdura […] A niech sobie wszyscy gdybają. Jeszcze się okaże, jak będzie w przyszłym roku. Nie lubię, kiedy pisana jest o mnie nieprawda – skomentowała te plotki Barbara Kurdej-Szatan.

To również może Cię zainteresować:

Premier Mateusz Morawiecki ostro o sądach. Będą radykalne zmiany!
Mamy REKORD! Przez 6 lat, dokładnie tyle do podziału dla rodziny Owsiaków! Kwota zwala z nóg
Zdrójkowski przerwał milczenie! Cała prawda o rozstaniu z Gąsiewską
Wojciechowska ujawnia całą prawdę o swoim związku. Szczera do bólu

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →