Śmierć w najbliższej rodzinie Olbrychskiego. Wielka tragedia

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daniel Olbrychski przeżywa dramat,  niestety jego najstarszy wnuk – Jakub Olbrychski nie żyje. O całej sytuacji poinformował drugi z wnuków aktora  – Antoni Olbrychski. Następnie do tych smutnych informacji odniosła się żona Daniela Olbrychskiego – Krystyna Demska-Olbrychska, która jedynie potwierdziła fakt śmierci 28-latka.

Czytaj też: Zrozpaczona Dymna błaga o pomoc. Dramatyczna sytuacja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Olbrychski od wielu lat ciężko chorował. Często trafiał do specjalistycznych klinik,  gdzie był poddawany leczeniu. Niestety za każdym razem zrywał terapię przed jej zakończeniem. Jego śmierć jest bez wątpienia sporym ciosem dla jego dziadka.

To wielki cios dla Daniela Olbrychskiego. Jego 28-letni wnuk niestety nie żyje. Smutna informacja została podana przez media w niedzielę. Jakub Olbrychski od lat cierpiał na schizofrenie. Choroba powodowała u niego liczne uzależnienia,  które dodatkowo działały wyniszczająco na jego organizm. O zgonie wnuka aktora poinformował jako pierwszy Antoni Olbrychski  – syn Rafała Olbrychskiego,  a wnuk Daniela.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daniel Olbrychski przeżywa dramat, jego najstarszy wnuk – Jakub Olbrychski nie żyje.

Kuba chorował na schizofrenię, ale skłonienie go do leczenia było bardzo trudne. Mimo to w ciągu kilkunastu ostatnich lat wielokrotnie poddawał się leczeniu. Był w szpitalach na Sobieskiego, w Tworkach, w Drewnicy i w Lublińcu. Ale zawsze prędzej czy później odstawiał leki, wracał do nałogów, a z tym przychodziła psychoza. Podobnie z terapiami – zaczął ich kilkanaście, ale nigdy nie udało się go utrzymać na nich dłużej. Teraz po prostu wyszedł bez niczego. W samej koszuli, bez dokumentów. Nie wiadomo czy umarł z wycieńczenia, od mrozu, czy ktoś go zabił

– napisał Antoni Olbrychski.

Zobacz również: Boniek wściekły, nie wytrzymał. Wojna w związku z koronawirusem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wczoraj w bardzo krótkim wpisie do doniesień odniosła się również Krystyna Demska-Olbrychska, która potwierdziła tragiczne informacje.

Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie ma słów…

Do tej smutnej wiadomości odniósł się także dziennikarz Tomasz Lis. Redaktor naczelny Newsweek Polska zamieścił krótkie kondolencje.

Wyrazy współczucia serdeczne

– dodał dziennikarz.

Daniel Olbrychski przeżywa dramat,  niestety jego najstarszy wnuk - Jakub Olbrychski nie żyje. O całej sytuacji poinformował drugi z wnuków aktora.
Daniel Olbrychski przeżywa dramat, niestety jego najstarszy wnuk – Jakub Olbrychski nie żyje. O całej sytuacji poinformował drugi z wnuków aktora. /screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Niepokojące ustalenia lekarzy w sprawie koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Koszmar El Dursi: została odizolowana od rodziny

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →