Szok u Kuby! Górniak i Figurski zdradzili wspólną tajemnicę!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak i Michał Figurski gościli niedawno w programie popularnego króla TVN. Jednym z tematów dyskusji była kwestia syna (Allan Krupa) polskiej gwiazdy POP-u. Przyjaciel Kuba, a więc Michał Figurski zdradził jeden z sekretów, który łączy go z jedną największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Samozwańczy Król TVN był pod wrażeniem całej rozmowy. Bez wątpienia w programie padły historie, o których wiedziało jedynie bardzo wąskie grono osób. Co takiego wydarzyło się u Kuby?

Kuba Wojewódzki, a w sensie szerszy – Jakub Władysław Wojewódzki to przede wszystkim polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”.  Samozwańczy Król TVN od wielu lat prowadzi na antenie stacji TVN swój własny program, do którego zaprasza największe gwiazdy polskiego show biznesu, sportu oraz nawet polityki. Wśród tych najnowszych są Edyta Górniak oraz Michał Figurski.

Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak i Michał Figurski w TVN

Kuba Wojewódzki,  Edyta Górniak i Michał Figurski gościli w programie popularnego króla TVN. Jednym z tematów dyskusji była kwestia syna (Allan Krupa)
Edyta Górniak i Michał Figurski/ screen YouTube

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie! Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo!

Tematem dyskusji była między innymi kwestia dotycząca syna Edyty Górniak (Allan Krupa). Michał Figurski przed kamerami zdradził, że dzieci ich obojga były bardzo blisko do tego stopnia, że gdyby to trwało dalej, to córka dziennikarza mogłaby mówić do diwy polskiej muzyki per mamo.
A ty pamiętasz, że my kiedyś jak się spotykaliśmy, to moja córka i twój syn byli bardzo blisko? – powiedział do Edyty Figurski. Mało brakowało, a Edyta byłaby teściową dla mojej 16-letniej córki – żartował.

Czytaj też: Wiśniewski się pomylił? Strzelił olbrzymią gafę, która może go dużo kosztować

Dziś Edyta Górniak bardzo czule wspomnina czasy dzieciństwa swojego jedynego syna.

Tęsknie za moim Synalkiem, który robił mi laurki bez okazji. Za tym, którego musiałam tulić na jego spokojny sen i którego mogłam utrzymać w ramionach jedną ręką, kiedy drugą robiłam kawę. Tęsknię ogromnie za chłopcem, który uciekał przede mną kiedy chciałam rozczesać jego skręcone loki. Za czasem, kiedy wspólne zbieranie muszelek miało magiczny sens… ??✨ Ale potrzeć na niego, jak przeobraża się w mężczyznę jest równie piękne i emocjonujące. Bądź mądry i dobry Synku mój. Odpowiedzialny i opanowany. Nie pozwól nikomu umniejszyć swojej wrażliwości. Szczęśliwego Dnia Dziecka ❤️ – pisała niedawno Edyta Górniak na portalu Instagram.

POLECAMY:

To ile zarabia Wojewódzki nie mieści się wam w głowach! Będziecie w szoku jak poznacie liczby!
Wendzikowska na plaży jak Pamela! Robi się gorąco!
Kuba Wojewódzki ojcem?! To zdjęcie pokazuje wszystko!
Sensacja u Kuby! Najwięksi wrogowie w jednym programie!
Wielka wtopa w finale „Top model”! Fani: To skandal!!!
, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");