Tak wygląda restauracja Wojewódzkiego! Nie tego się spodziewaliście

Niewinni Czarodzieje 2.0 Kuba Wojewódzki i – tak brzmi nazwa najnowszego interesu dziennikarza stacji TVN. Gwiazdor niedawno otwierał nowy biznes, natomiast dziś chwali się wyglądem restauracji na portalu Instagram. Niektórzy widzą w tym nawiązanie do koleżanki po fachu i prowadzącej show Kuchenne Rewolucje, którą jest Magda Gessler. Jak jest naprawdę?

Początki nowego interesu Króla TVN

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Niewinni Czarodzieje Kuba Wojewódzki w zasadzie niedawno poinformował fanów i media o założeniu nowego biznesu pod nazwą „Niewinni Czarodzieje”. W całym przedsięwzięciu nie jest jednak sam. Razem ze wspólnikami stara się rozwinąć interes, a bez wątpienia pomaga mu w tym jego wysoka popularność.

Na portalu Instagram od czasu otwarcia restauracji dziennikarz stara się jak najczęściej dodawać posty stricte związane z Niewinnymi Czarodziejami. Dzięki temu możemy się przekonać, jak wygląda w środku biznes króla TVN.

Kuba Wojewódzki Niewinni Czarodzieje. Tak wygląda restauracja u Króla TVN. Dziennikarz chwali się na portalu instagram. Magda Gessler Kuchenne Rewolucje
Niewinni Czarodzieje.

Niewinni Czarodzieje i Kuba Wojewódzki: Kto projektował wystrój restauracji króla TVN?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Kożuchowska użyła FaceApp. Nie uwierzysz co wyszło!

Wystrój restauracji Niewinni Czarodzieje bez wątpienia jest bardzo oryginalny. Z konta na portalu Instagram restauracji możemy się dowiedzieć, iż jego aranżacja, to zasługa właścicieli lokalu. Bez wątpienia wiele elementów wystroju można zaliczyć do tych z kategorii oryginalnych.

Ci bardziej złośliwi internauci już zadają pytania, kiedy do restauracji Kuby wpadnie z wizytą jego koleżanka z TVN-Magda Gessler? Z pewnością byłby to jeden z najciekawszych odcinków show Kuchenne Rewolucje.

Niewinni Czarodzieje Kuba Wojewódzki

Wcześniej już pisaliśmy równie,z o cenach jakie zaskoczyły zainteresowanych nowym biznesem króla TVN. Okazały się zbyt wysokie jak na kieszeń zwykłego Kowalskiego.

POLECAMY:

Niemcy w tajemnicy drukują marki. To koniec strefy euro
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Liszowska znika z serialu „Przyjaciółki”? Fani w szoku
,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija internet! Lepiej usiądźcie
Magda Gessler niewiarygodnie schudła! Nowe zdjęcia szokują

Niewinni Czarodzieje Kuba Wojewódzki

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →