Testament Krzysztofa Krawczyka ujawniony. Przeżyli ogromny szok

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Testament Krzysztofa Krawczyka został ujawniony, okazało się że jego syn nie otrzymał nic, za to żona artysty odziedziczyła wszystko.

Czytaj też: Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego! Dalsza część jest przerażająca

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Odkąd na jaw wyszła historia syna Krzysztofa Krawczyka, postanowiło to gwiazdora w niezbyt dobrym świetle, okazało się bowiem, że jego syn żyje w okropnych warunkach. Cierpiący na padaczkę pourazową Krzysztof Krawczyk Junior zajmuje kątem pokój u wujka.

Dziennikarze programu „Uwaga” zainteresowali się głębiej tematem. Obraz jaki zobaczyli na miejscu przeraził ich. Wszędzie śmieci i słoiki z moczem. Krzysztof nie chodzi do łazienki ponieważ wiecznie trwa tam impreza. W domu jest problem alkoholowy. Syn Krzysztofa Krawczyka ma założoną niebieską kartę, ponieważ bywał ofiarą przemocy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ze względu na sytuację często włóczy się po mieście od rana do wieczora nie mając swojego kąta. Za życia Krzysztofa Krawczyka jego syn usiłował się z nim spotkać wielokrotnie, jednak przeciwna temu była żona Ewa Krawczyk. Do spotkania ostatecznie nie doszło. Po śmierci artysty została również umorzona sprawa o alimenty.

Ujawniono testament Krzysztofa Krawczyka

Teraz przyszedł kolejny cios, bowiem okazało się że testament Krzysztofa Krawczyka nie zawiera nic dla juniora, wszystko odziedziczyła żona.

Mężczyźnie pomaga Krzysztof Cwynar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„To jest jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów, o jakich słyszałem. Każdy skrzywdzony człowiek musi w końcu trafić na kogoś, kto widzi tę krzywdę. Ja ją zobaczyłem” – mówi Krzysztof Cwynar o sytuacji juniora.

Inne zdanie w tym temacie ma jednak menedżer artysty, Kosmala. Skomentował on sytuację, która miała mieć rzekomo miejsce na pogrzebie, kiedy to nie pozwolono juniorowi pożegnać się z ojcem.

Zobacz także: MOCNE! “Mam blondyneczkę, pięć lat”. „Świetna robota. Też mam taką małą!” Pedofile VIP. “Chciałam go rozp***ić” mówi policjantka prowadząca śledztwo.

„Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia” – przekazał „Super Expressowi” Kosmala.

Ujawniono testament Krzysztofa Krawczyka, jego syn nie dostał nic
Ujawniono testament Krzysztofa Krawczyka, jego syn nie dostał nic

Polecamy również:

Przerażające fakty! Amerykańskie wojsko testowało broń biologiczną na 200 tys. swoich obywateli. Ludzie poumierali

Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu. Ich reakcja była miażdżąca (media)

Polska policja brutalna? Ten film z akcji mrozi krew w żyłach

Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Nieznany sprawca zostawił coś za wycieraczka radiowozu (zdjęcia)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →