Wojewódzki poniżył Edytę Herbuś publicznie

Kuba Wojewódzki wywołał skandal atakiem na Edytę Herbuś. Od lat dziennikarz muzyczny prowadzi na antenie komercyjnej stacji TVN swój własny program rozrywkowy, który niestety w ostatnim czasie traci na oglądalności. Powodów tej tendencji jest naprawdę wiele, lecz jednym z głównych ma być po prostu znudzenie widza osobą Króla TVN. Kuba w tej sytuacji ratuje się na wszelkie możliwe sposoby i sięga po przeróżne metody. Jedną z nich miała być napisana niedawno książka, w której gwiazdor opisał swoje osobiste przeżycia z innymi popularnymi Polakami. Z tego powodu wielu celebrytom po prostu podpadł. Dziś dziennikarz idzie o krok dalej w kierunku nicości i za sprawą swojego konta w portalu instagram postanowił uderzyć w kolejną celebrytkę. Tym razem ofiarą wpisu Kuby stała się aktorka i tancerka — Edyta Herbuś.

Wojewódzki zaatakował Edytę Herbuś

Kuba Wojewódzki skandal: Gwiazda TVN na portalu instagram zaatakował aktorkę i tancerke, którą jest Edyta Herbuś. Król TVN przesadził?
Kuba Wojewódzki skandal: Gwiazda TVN na portalu instagram zaatakował aktorkę i tancerke, którą jest Edyta Herbuś. Król TVN przesadził?

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Kuba Wojewódzki i atak na Edytę Herbuś. Od 2002 roku celebryta prowadzi w stacji TVN swój własny program talk-show. 17 lat temu bez wątpienia była to pewnego rodzaju nowość w gamie programów telewizyjnych. Styl prowadzenia rozmów z gośćmi przez Kubę zjednywał mu rzeszę wiernych fanów, lecz niestety i ta tendencja dobiegła końca. W pewnym momencie nierozłączne z programem żarty prowadzącego stały się słabe i po prostu żenujące. Zdaniem wielu z wiekiem Kuba utracił swoją dawną świeżość i rozeznanie w tym, co można nazwać dziś mianem żartu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Tak było i tym razem. Kuba Wojewódzki słynie przede wszystkim z tego, że lubi szybkie auta, którymi bardzo lubi się chwalić publicznie — tak było i tym razem. Celebryta na swoim koncie na portalu instagram zamieścił zdjęcie, gdzie stoi na tle najnowszego modelu Ferrari. Zdjęcie podpisał w następujący sposób: „Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia — Sokrates albo Edyta Herbuś”. Podpis króla TVN miał być czymś na wzór żartu, lecz chyba dziennikarzowi ponownie coś nie wyszło.

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →