Wieniawa pokazała swoją babcię. Kompletny szok!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich obserwatorów w serwisie Instagram, gdy pokazała szczególne zdjęcie, na którym jest jej babcia, kobieta wyszła fenomenalnie, w dodatku ma piękne, naturalne włosy.

Czytaj też: Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młoda gwiazda takich seriali jak Rodzinka.pl, czy Zawsze Warto, Julia Wieniawa postanowiła, tak jak większość gwiazd naszego rodzimego show-biznesu, w dobie pandemii koronawirusa, że będzie bliżej ze swoimi fanami.

Aby to uczynić zwiększyła diametralnie swoją aktywność w mediach społecznościowych. Aktorka często publikuje zdjęcia, czy nagrania, na których prezentuje swoje życie codzienne. Tym razem jednak zaskoczyła użytkowników Instagrama i na pierwszym planie pojawił się ktoś inny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julka dała się poznać szerszej publiczności za sprawą roli Pauli, dziewczyny jednego z synów Boskich, w serialu Rodzinka.pl, następnie przyszedł angaż w Polsacie, dostała główną rolę w serialu Zawsze Warto, u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Niestety produkcja została zawieszona po drugim sezonie. Stacja była niezadowolona z wyników oglądalności. Dodatkowo dziewczyna spróbowała swoich sił w filmie i zagrała główną rolę w pierwszym polskim slasherze W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt.

Julia Wieniawa pokazała na Insta jak wygląda jej babcia

Wieniawa bardzo szczegółowo relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Ostatnio mogła w końcu pójść do kosmetyczki, po tej wizycie postanowiła odwiedzić swoją babcię. Zdjęcie jakie sobie z nią zrobiła wywołało falę pozytywnych komentarzy.

View this post on Instagram

Babcia, jej naturalne włosy ? i wnuczki ? #sisters #grandma

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Użytkownicy Instagrama obserwujący profil Julki momentalnie zwrócili uwagę na piękne i naturalne włosy seniorki. Mimo tylu lat kobieta nadal może się pochwalić pięknym kolorem włosów, nie licząc niewielu pasm siwizny, które pojawiły się gdzieniegdzie. Imponuje także długość włosów, które sięgają niemal do pasa.

Zobacz również: Tusk zaatakował rząd PiS. Internauci mu tego nie darowali

Nawet ja nie mam takich włosów niesamowitych

 Babcia ma iskierki w oczach

 Jest to jedno z najpiękniejszych zdjęć kobiet, jakie widziała

– komentowali zachwyceni internauci

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich obserwatorów w serwisie Instagram gdy pokazała szczególne zdjęcie na którym jest jej babcia, kobieta ma naturalne włosy
Julia Wieniawa zaskoczyła swoich obserwatorów w serwisie Instagram gdy pokazała szczególne zdjęcie na którym jest jej babcia, kobieta ma naturalne włosy. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Noszenie maseczek nie będzie obowiązkowe! Padła data

To już pewne! Wielkie zmiany w Polsce. Rząd właśnie podjął decyzję

Latkowski znowu uderza w Szyca. Zarzucił mu potworną rzecz!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →