Gwiazda nie żyje. Magdę pokochali wszyscy Polacy

Magda w serialu „Seks w wielkim mieście” była taką postacią którą pokochali wszyscy Polacy, Lynn Cohen – odtwórczyni tej roli nie żyje. Druzgocące wieści przekazał jej agent. Świat kinematografii pogrążył się w żałobie. Aktorka serialu „Seks w wielkim mieście”, Lynn Cohen zmarła nad ranem 14 lutego, śmierć koleżanki z planu skomentowała między innymi Sarah Jessica Parker.

„Seks w wielkim mieście” i śmierć która wstrząsnęła wszystkimi

Serial emitowany z dużym powodzeniem w sieci kanałów TVN przez lata nie schodził z pierwszych stron pod względem oglądalności. Polacy upodobali sobie produkcję, bacznie śledząc losy ekscentrycznych bohaterek. Serial „Seks w wielkim mieście” ubarwiała aktorka Lynn Cohen (Magda), wcielająca się w rolę gosposi. Wiadomość o tym że Lynn Cohen nie żyje dotknęła bardzo mocno jej koleżanki z planu. Między innymi Sarah Jessica Parker postanowiła wypowiedzieć się na jej temat:

Piękna Lynn Cohen. Cudowna i potrzebna Magda dla Mirandy. Nasza koleżanka z „Seksu w Wielkim Mieście”. Talent, gracja, inspiracja”

– napisała na Instagramie Sarah Jessica Parker.

Lynn Cohen nie żyje – kondolencje z całego świata

Dzięki popularności serialu oraz kreacji jaką zbudowała Lynn Cohen, nie brakuje szczerych kondolencji jakie napływają z całego świata. Jako pierwszy jej śmierci poinformował w mediach społecznościowych jej agent oraz bliski przyjaciel.

„Panie, pobłogosław Lynn, naszą cudowną Magdę, przez 15 lat w serialu i filmach. Dziękuję Ci za przyjaźń i niesamowity talent. Spoczywaj w pokoju”

– napisał na Twitterze.

Będę za nią tęsknić. Jedyna w swoim rodzaju moc światła, miłości i talentu

– napisała pogrążona w żałobie aktorka Callie Thorne.

CZYTAJ TAKŻE:  Ostrzeżenie IMGW: Będzie niebezpiecznie

Wiadomość o śmierci Lynn Cohen mocno wstrząsnęła fanami serialu na całym świecie. Również od internautów napływają kondolencje.

Serial „Seks w wielkim mieście” to nie jedyna produkcja w jakiej zagrała Lynn Cohen. Mogliśmy ja oglądać również w kinowym hicie „Igrzyska śmierci”. Użyczyła również swojego pełnego ciepła głosu w grze „Red Dead Redemption”. Odeszła mając 86 lat.

Okropna wiadomośc obiegła media, aktorka znana z serialu "Seks w wielkim mieście" - Lynn Cohen (Magda) nie żyje, jej śmierć poruszyła Sarah Jessica Parker
Okropna wiadomośc obiegła media, aktorka znana z serialu „Seks w wielkim mieście” – Lynn Cohen (Magda) nie żyje, jej śmierć poruszyła Sarah Jessica Parker

Źródło: Radio ZET

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

Ojciec chorej dziewczynki ostro skomentował „gest Lichockiej”

Ania z „Rolnika” zmiażdżona w sieci przez jedno zdjęcie, nieprawdopodobny hejt

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →