Gasiuk-Pihowicz odleciała! Poważne oskarżenia pod adresem PiS w programie NA ŻYWO!

Kamila Gasiuk-Pihowicz, przewodnicząca klubu Nowoczesna, postanowiła pokazać jak Prawo i Sprawiedliwość chyli się ku upadkowi! – Państwo PiS trzęsie się w posadach, a cały PiS trzęsie się ze strachu. W sprawie największej afery w historii Polski codziennie przybywa pytań i poważnych wątpliwości – mówiła.

Kamila Gasiuk-Pihowicz gościła w programie „Śniadanie w Polsat News”. Co jeszcze powiedziała przewodnicząca?

– Polacy półtora roku temu na demonstracjach w obronie Sądu Najwyższego i KRS skandowali zjednoczona opozycja, a dziś to hasło zmaterializowało się w postaci Koalicji Obywatelskiej. Dziś jest czas współpracy w ramach Koalicji Obywatelskiej.

– Funkcjonariusze PiS o 6 rano przychodzą po Władysława Frasyniuka i aresztują go za pokojowy protest, a oskarżanych o przyjęcie łapówek zapraszają na kawkę do Kancelarii Premiera – grzmiała Gasiuk-Pihowicz.

– Do siedziby KNF przez tydzień to można było dojść piechotą z Krakowa, a CBA kierowane przez ludzi PiS nie dotarli tam z Al. Ujazdowskich. Chrzanowski dotarł do swojego biurka szybciej z Singapuru niż CBA ze swojej siedziby. To kpina – oburzała się posłanka.

Fotografia główna:

Wikipedia/Łukasz Kamiński

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *