Grumpy Cat nie żyje! Wielka żałoba w internecie

Udostępnij:

Grumy Cat nie żyje. Kotka znana szerszej, internetowej publiczności jako Grumpy Cat nie żyje. Miała tylko 7 lat. Była bohaterką niezapomnianych memów, a jej Facebookowy profil śledzą miliony. grumpy cat memy

Kotka, a właściwie Tadar Souce (po polsku Sos Tatarski), bo tak miała na imię, była to amerykańska kotka, która zasłynęła w internecie ze swojej wiecznie niezadowolonej miny. Wyglądem pyska, przypominała marudnego kotka.

Według Tabathy Bundsen, właścicielki kotki, było to spowodowane wadą genetyczną, czyli karłowatością wynikającą z osteochondrodysplazji.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler upokorzona na oczach wszystkich! Tego się nie spodziewała

Popularność kotki rozpoczęła się już we wrześniu 2012 kiedy to zamieszczono w internecie jej pierwsze zdjęcie. Właściciele widząc wielkie zainteresowanie swoim pupilem założyli jej profil na Facebooku, który do dziś śledzi ok 9 milionów ludzi.

Grumpy Cat nie żyje

Grumpy Cat nie żyje, Grumpy Cat memy, Grumpy Cat rasa, Facebook
Grumpy Cat nie żyje, Grumpy Cat memy, Facebook

Kotka pojawiała się na okładkach takich czasopism jak „The Wall Street Journal”, czy „New York Magazine”.

Jej wyjątkowość spowodowana byłą wadami genetycznymi, dlatego one też przyczyniły się do wcześniejszej śmierci kotki. Cierpiała ona w ostatnim czasie na problemy z układem moczowym, co doprowadziło do jej śmierci.

CZYTAJ WIĘCEJ: PILNE: Szybkie konsekwencje dla Nitrasa za pobicie. Tego się nie spodziewał

Opiekunowie wydali oświadczenie. Mimo najlepszej opieki weterynaryjnej i prób wielu specjalistów, ze względu na przewlekłe problemy z układem moczowym nie udało się jej uratować. Kotka zmarła spokojnie, w domu, w ramionach swej „mamy” Tabathy rankiem 14 maja.

Wszyscy fani kotki, których można liczyć w milionach, są zdruzgotani. Mała gwiazda sieci, którą można było zobaczyć w licznych programach telewizyjnych, między innymi w „Good Morning America”, „Todey”, czy „CBS Evening News” odeszła na zawsze. Internetowe memy nigdy już nie będą takie same.

POLECAMY:

Gąsiewska dodała zdjęcie. Wieniawa ją znienawidzi!
Doda przerwała milczenie! Ostro o pedofilii w polskim Kościele. Wszyscy w szoku (wideo)
Uwaga! Zepsuta żywność w Biedronce. Klientka dodała zdjęcie
Przepowiedział koniec świata! Teraz wszystko się sprawdza. Mówi o Polsce

grumpy cat, dlatego memy