Działaczka LGBT chciała zatrzymać wóz pro-life. Tak teraz wygląda jej twarz (foto)

Jedna z działaczek LGBT zaatakowała samochód należący do organizacji pro-life. Kobieta próbowała siłą zatrzymać pojazd. W tej sytuacji została powstrzymana przez kierowcę przy pomocy gazu. Z tego powodu twarz kobiety zmieniła się nie do poznania.

Środowiska LGBT mówią o kontynuacji fali nienawiści, lecz czy sami się w nią nie wpisują swoim agresywnym zachowaniem? Internauci po najnowszym zajściu są podzieleni.

Jedna z działaczek LGBT zaatakowała samochód należący do organizacji pro-life

— Maja Wojdyło, działaczka społeczna (i sympatyczka ruchu LGBT — dop. red.) z Gdańska, potraktowana gazem pieprzowym przez kierowcę pogromobusa, w trakcie próby obywatelskiego zatrzymania (…) Czego jeszcze trzeba, żeby zakończyć ten spektakl nienawiści rozgrywający się na naszych ulicach? Nie podejmujcie sami żadnych akcji wobec pogromobusa i kierowcy — dzwońcie na policję, zgłaszajcie do Straży Miejskiej. Róbcie zdjęcia, filmy — apeluje na Facebooku „Tolerado”.

Do sprawy odniósł się współpracujący z Tygodnikiem Solidarność Waldemar Krysiak.

— Marta płacze, że kierowca (najprawdopodobniej) furgonetki organizacji „Pro Prawo do życia” użył na niej gazu. Pytanie: co oczka Martuni robiły 10cm od ciała pana kierowcy, że ten musiał/mógł użyć samoobrony? Czyżbyśmy byli świadkami płaczu kózki, co za bardzo poskakała? (…) Na grupkach już zaczęło się szerzenie propagandy o całym zajściu (…) No i wszystko jasne: „obywatelskie zatrzymanie” — napisał na Twitterze.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Screenshot_20200928-195058_Chrome-680x1024.jpg

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →