„Królowa Elżbieta umiera”. Szokujące doniesienia tabloidu

„Królowa Elżbieta umiera” – Szokujące doniesienia wydał tabloid, stwierdzono że królową UK trawi śmiertelna choroba, to nie pierwszy raz gdy ja uśmiercają.

Zobacz również: Rosjanie wiedzą co dzieje się z Kim Dzong Unem. Pokazali „dowody”

Brukowce mają używanie. Prześcigają się w domysłach i krzykliwych tytułach na okładkach. Królowa Elżbieta II, która w zeszłym tygodniu skończyła 94 lata.

„Królowa Elżbieta umiera” – kłamliwe nagłówki tabloidów

Według najnowszych informacji podawanych przez brukowce, kobieta znajduje się obecnie w stanie agonalnym. Jest „na łożu śmierci” i „zostało jej zaledwie parę miesięcy życia”.

„National Enquirer” i „The Globe” wiodą prym w podawaniu „rewelacji” na temat zdrowia królowej Wielkiej Brytanii.

Czytając takie doniesienia, należy mieć na uwadze, że w przeciągu ostatnich 7 lat tego typu informacje o królowej Elżbiecie pojawiały się kilkunastokrotnie i… za każdym razem były wyssane z palca.

W ubiegłym tygodniu mogliśmy przeczytać na okładce „National Enquirer”, że królowej zostało zaledwie kilka miesięcy życia.

Ten sam tytuł niespełna rok temu wieszczył śmierć monarchini aż dwa razy – w marcu oraz grudniu. To on równiez podał fałszywe informacje jakoby Królowa Elżbieta miała cierpieć na chorobę Alzheimera.

Czytaj też: Atak na laboratorium w Wuhan! Chcą ujawnić „prawdę”

Ciekawostką jest fakt, że oba tytuły są własnością tego samego koncernu i stosują podobną taktykę, wypuszczając przynajmniej raz w roku „breaking newsa” na temat złego stanu królowej czy innej znanej osoby i licząc na to, że okładka zainteresuje klientów robiących zakupy w hipermarkecie.

– czytamy trafnie przytoczoną diagnozę na portalu interia.pl

Fani królowej mogą być spokojni. Monarchini jest zdrowa, ma się dobrze i przebywa w zamku Windsor. Jest mniej widoczna publicznie ze względu na konieczna izolację w dobie kornawirusa.

"Królowa Elżbieta umiera" - Szokujące doniesienia wydał tabloid, stwierdzono że królową UK trawi śmiertelna choroba, to nie pierwszy raz gdy ja usmiercają
„Królowa Elżbieta umiera” – Szokujące doniesienia wydał tabloid, stwierdzono że królową UK trawi śmiertelna choroba, to nie pierwszy raz gdy ja uśmiercają

Polecamy także:

Koronawirus w Szwecji zbiera śmiertelne żniwo. Eksperyment się nie udał?

Cenckiewicz ujawnia nowe informacje o Wałęsie! B. prezydent traci nerwy

Duża ilość zachorowań, kolejne zgony. Ministerstwo podało nowe dane

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →