Jackowski ostrzega! „Nad tym rząd nie zapanuje”. To koniec

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaskoczył swoją wizją, którą już obejrzano już na YouTube ponad 275 tysięcy razy. Tym razem jasnowidz odniósł się do obecnej sytuacji oraz zapowiedział co czeka rząd PiS i Polaków. Nie brzmi to dobrze.

Czytaj też: Jacek Jaworek odnaleziony? Kilkudziesięciu policjantów w akcji!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie które z jego wizji się spełniał, czy będzie tak i tym razem? W komentarzach pod nagraniem rozgorzała burzliwa dyskusja, po której widać, że jest zarówno tylu zwolenników jaki przeciwników teorii Jackowskiego.

„Nie zaistniał fakt rozpadu rządu. Kwestia taka: mówiłem w swoich wizjach, nawet kilka miesięcy temu, ale niedawno o tym wspominałem, że przyjdzie moment, że PiS nie doczeka ustalonego terminu wyborów do parlamentu jako koalicja. Użyłem takiego stwierdzenia: ‘rząd zrzuci z siebie władzę’” – tłumaczy Jackowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski na YouTube przedstawił nową wizję

Co ciekawe, jasnowidz postanowił skupić się na fakcie odwołania Jarosława Gowina:

“Odwołanie pana Gowina było ciekawe, ponieważ jeden z posłów ugrupowania pana Ziobry, który też jest w koalicji, powiedział, że to było dla niego zaskoczenie. Pan premier Morawiecki zdecydował się odwołać pana Gowina bez właściwie konsultacji wewnętrznych. Przynajmniej taki wniosek się nasuwa, gdy mówi to człowiek z koalicji, który nic o tym nie wiedział”. – mówił.

Jasnowidz przeczuwa, że do rozpadu rządu dojdzie lada moment.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie jestem ekonomistą, nie jestem politologiem. Na scenie politycznej jest ciekawie. Dla mnie tym bardziej, bo ja o tym mówiłem, że PiS będzie chciał zrzucić z siebie władzę. Może się to stać, gdy przyjdzie czwarta fala i wtedy trzeba będzie podejmować wybiórcze i restrykcyjne decyzje. Coś takiego nie służy żadnemu ugrupowaniu politycznemu” – przepowiadał jasnowidz.

Zobacz także: Liczba zakażeń rośnie. Zaczęło się? Najnowszy raport ministerstwa

Według wizjonera będziemy mieli w Polsce do czynienia z bardzo niepokojącym kryzysem. Jest się czego bać?

„Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys.” – ostrzega.

„Jak państwo zauważacie, ci co chodzą po sklepach, że bardzo wiele produktów drożeje. Nie mówię tylko o żywnościowych, ale na przykład materiały budowlane strasznie poszły w górę. Tutaj zwróćmy uwagę na to, że inflacja wchodzi bocznymi drzwiami. Wchodzi mimo zapowiedzi nowego ładu. Tej inflacji nie da się zatrzymać. Ja powiem coś to, zresztą mówiłem, że pewien krach zacznie się od sierpnia” – mówił Krzysztof Jackowski na YouTube.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Polecamy również:

18-latka wypiła drinka w klubie, sparaliżowało ją. Jej matka pokazała nagranie i przestrzegła wszystkich (wideo)

Polak znalazł na ulicy 10 tys. złotych, nie uwierzysz co z nimi zrobił…

Kukiz właśnie ostatecznie się pogrążył! Ludzie są w szoku po tym co właśnie zrobił i powiedział

Skandal po głosowaniu! Posłanka opozycji w pośpiechu usuwa wpisy. To się nie mieści w głowie

Właśnie weszły obostrzenia! Bardzo śmiertelna choroba znowu pojawiła się w Polsce! Nie ma na to leku

Nowe zasady w szkołach od 1 września. O tym musi wiedzieć każdy rodzic. Przesądzone

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →