Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli

Udostępnij:

Basia Kurdej Szatan stała się swoistą maskotką w TVP i na polskiej scenie show biznesu. Zaczynająca od reklam sieci komórkowej „Play” bardzo szybko wspięła się na wysokie szczeble kariery. Dlatego między innymi z tego powodu jej konto na portalu Instagram zaczęło pęcznieć od fanów. Zafascynowanie i ciekawość dotycząca jej osoby sięga zenitu. Ludzie chcą wiedzieć ile lat ma Kurdej Szatan , ile waży, jak się czuje, jak wygląda bez makijażu, ogromnym powodzeniem cieszą się zdjęcia gdzie lekko odsłania piersi – zafascynowanie jej osobą działa na wielu płaszczyznach.

Postać Barbary Kurdej Szatan w ostatnim czasie mocno zyskała na popularności. Jednakże niestety doszło do tego na skutek skandalicznej decyzji władz TVP o odsunięciu jej od prowadzenia np. Th Voice Kids. Fani Basi mocno wzburzeni tą decyzją nie opuścili jej jednak.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało

Jak nigdy wcześniej konto Basi Kurdej Szatan na portalu Instagram jest oblegane, jednakże tym razem fani ciekawi są tego jak się dalej potoczą losy ich ulubienicy. Nie dziwi więc fakt, że tak wielką popularność zdobyła ta fotografia.

Basia Kurdej Szatan bez makijażu i odsłonięte piersi na Insta – sukces murowany

Kurdej Szatan wiek? Kurdej Szatan pokazała się na Instagram bez makijażu i odsłoniła piersi. Po tym jak władze TVP odsunęły ją - robi furorę
Kurdej Szatan wiek? Kurdej Szatan pokazała się na Instagram bez makijażu i odsłoniła piersi. Po tym jak władze TVP odsunęły ją – robi furorę

Naturalność Kurdej Szatan bez makijażu powaliła jej fanów na kolana. Piękna sceneria, szczery uśmiech i ten naturalny surowy wygląd sprawiły, że zdjęcie robi furorę w sieci. Oczywiście męska część społeczeństwa zwróciła uwagę na odsłonięte piersi Basi Kurdej Szatan. Sugerowali nawet, że zbyt mało dekoltu pokazuje.

ZOBACZ TEŻ: Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha

Kurdej Szatan – wiek

Wszystko fascynuje jeszcze bardziej jak przyjrzeć jaki jest wiek Basi Kurdej Szatan. Otóż dokładnie 22 sierpnia 2019 roku, będzie obchodziła swoje 34 urodziny. Trzeba przyznać, że wygląda fantastycznie.

A wam jak się podoba Basia Kurdej Szatan bez makijażu? Jesteście zwolennikami naturalnego wyglądu no makeup, czy raczej wolicie poprawiać urodę?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Marta Wierzbicka jest chora! Wygląda koszmarnie
Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
Arek Milik zszokował kibiców! Ogłosił to na Insta
Zdjęcie Pazury obiega sieć! Łzy same cisną się do oczu

, , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →