Wojciechowska wychodzi za mąż? To zdjęcie ją zdradziło

Martyna Wojciechowska zaszokowała fanów na portalu Instagram, pokazała się w sukni ślubnej, czy gwiazda TVN i programu „Kobieta na krańcu świata” bierze ślub? Przypomnijmy, że partnerem Martyny od dłuższego czasu jest inny podróżnik i osobowość telewizyjna Przemek Kossakowski.

Martyna Wojciechowska lubi zaskakiwać, ostatnio fani zastanawiają się, czy podróżniczka zdecydowała się w końcu na ślub? Powodem takich domysłów są zdjęcia jakie opublikowała na swoim koncie na portalu Instagram. Martyna pozuje na nich w sukni ślubnej.

Warto przypomnieć, że jej partnerem od dłuższego czasu jest inny podróżnik, a także gwiazda programów TVN Przemek Kossakowski. Para niedawno opublikowała swoje zdjęcia ze wspólnej podróży do Amsterdamu.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wie, że jej wierni fani liczą na zdjęcia i relacje z jej życia, dlatego często publikuje kolejne fotografie w Instagramie, czy na Facebooku. Tym razem zaskoczenie ludzi było tym większe, dlatego że ich ulubiona podróżniczka pokazała się niezwykle pięknej sukni ślubnej. Czyżby Wojciechowska zdecydowała się na ślub?

Czy Martyna Wojciechowska bierze ślub?

Czy Martyna Wojciechowska bierze ślub? Gwiazda TVN i "Kobieta na krańcu świata" pokazała się na Instagram w sukni ślubnej, Czy wybrankiem jest Kossakowski?
Fot.: Martyna Wojciechowska, screen/ Instagram

Fani uznali, że tak, dlatego od razu posypały się komentarze z gratulacjami zamieszczane pod zdjęciem.

„Ale wywołałaś burzę! Jeśli to prawda życzę Wam samych radości. Choć to pewnie posłucha. I tak życzę Wam samych radości”

„Wzięłaś ślub?! Serdeczne gratulacje”

„Jak mogłaś to ukrywać! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski twierdził że mieli romans? Przerwała milczenie

Jednak po chwili na kolejnym opublikowanym zdjęciu cała tajemnica została szybko wyjaśniona. Okazuje się, że te fotografie to promocja kolejnego odcinka autorskiego programu Martyny „Kobieta na krańcu świata”, który już niedługo zobaczyć będzie można na antenie TVN.

Czy Martyna Wojciechowska bierze ślub? Gwiazda TVN i "Kobieta na krańcu świata" pokazała się na Instagram w sukni ślubnej, Czy wybrankiem jest Kossakowski?
Fot.: Martyna Wojciechowska, screen/ Instagram

„Nadejdzie czy nie nadejdzie? Pierwszy odcinek nowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”, niedziela godz. 11:00… I WSZYSTKO STANIE SIĘ JASNE!”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Anna Mucha pokazała się bez majtek. Jej film robi furorę w sieci
Szokujące wyznanie matki Przybylskiej! Mrozi krew w żyłach…
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani
Aktor porno w „Love Island”! Nie ma żadnych hamulców
Kurdej Szatan i ciąża? Gwiazda wyznała prawdę

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →