Tomasz Karolak przyznał, że był finansowany przez PKN Orlen. Zawrotne sumy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen ujawnił, że przed przejęciem spółki wydawał ona spore kwoty na aktorów, pieniądze szły nie tylko na fundacje ale i na prywatne przedsięwzięcia celebrytów, przykładem jest Tomasz Karolak który doniesienia potwierdził.

Czytaj też: Klaudia Jachira ośmieszona w Sejmie. Terlecki szybko ją podsumował

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daniel Obajtek podkreślał, że nie było to wydatki konieczne bowiem bardzo często według tego co powiedział celebryci za pieniądze pochodzące ze spółki PKN Orlen „bawili się na lożach, bawili się na luksusowych wyjazdach, pili najdroższe trunki”.

Ja nie widziałem, żeby ktokolwiek z nich złożył deklaracje w tym zakresie do urzędu skarbowego — powiedział stanowczo Daniel Obajtek w „Wiadomościach” TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Karolak i jego fundacja dostawali pieniądze ze spółki PKN Orlen

„Super Express” podłączył się pod temat i ujawnił, że jedną z osób która skorzystała na wielkoduszności poprzednich władz Orlenu był znany aktor. Jak ujawniono Tomasz Karolak w latach 2011-2014 współpracował ze spółką PKN Orlen, a pieniądze jakie otrzymał za kontrakt reklamowy oscylowały wokół kwoty 600 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko, bowiem jego fundacja zarządzająca teatrem otrzymała w tamtym czasie blisko 3 miliony złotych.

Również PKN Orlen potwierdził, że w trakcie współpracy jaką nawiązano z Karolakiem podpisano w sumie siedem umów sponsorskich oraz umowę indywidualną.

Zobacz także: Lech Wałęsa zamieścił ogłoszenie o pracę. Stawka jaką sobie życzy zwala z nóg

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W nawiązaniu do przesłanych pytań możemy potwierdzić, że w latach 2011–2014 PKN ORLEN współpracował z Fundacją Odkrywcy Wyobraźni, projekt dotyczył wsparcia Teatru IMKA. Nie ujawniamy natomiast szczegółów umów z naszymi kontrahentami — napisano w oświadczeniu spółki PKN Orlen

Aktor potwierdził doniesienia

Tomasz Karolak potwierdził doniesienia i przyznał, ze zarówno on jak i jego fundacja byli finansowani przez PKN Orlen na podstawie zawartych umów.

Ja osobiście byłem związany reklamowo z Orlenem. Spółka była też sponsorem mojego teatru, ale to było sześć lat temu. I się skończyło. Zgodnie z umową mieliśmy przedstawić odpowiednią ilość premier teatralnych, wyprodukować dramaty. Ja natomiast, kiedy miałem taki pik reklamowy, promowałem także wprowadzanie internetu na stacje Orlen. Ale to wszystko skończyło się w 2015 r. Żałowaliśmy, że to się skończyło, bo teatr miał wtedy stabilność finansową. Okoliczności nieprzedłużenia z nami umowy są dziwne, ale nie chciałbym już do tego wracać — stwierdził Tomasz Karolak.

Źródło: SE

Polecamy również:

Borys Budka ma poważne problemy, to może być jego koniec

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok

Monika Olejnik ujawniła list od Marii Kaczyńskiej. To był skandal

Adam Bodnar nie składa broni. Mocny wywiad byłego RPO

Donald Tusk zaatakował Polskę i Węgry. Mocna riposta

Blanka Danilewicz nie żyje. Legenda TVP miała 84 lata

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →