Marcin Meller obraził wprost polskich bohaterów! Skandaliczna wypowiedź!

Dziennikarze stacji TVN często podejmują się tematów, o których nie mają bladego pojęcia. Tak było w przypadku Marcina Mellera. Dziennikarz liberalnej stacji podjął się zdecydowanie tematu, o którym pojęcie ma bardzo ograniczone.

Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są liczne manipulację medium, które za wszelką cenę stara się narzucić swoją propagandę polskiemu społeczeństwu. Marcin Meller dorzucił swoje 5 groszy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak było niestety i w tym przypadku. Marcin Meller był jednym z gości programu „Drugie śniadanie mistrzów”, który jest transmitowany na antenie TVN 24. Dziennikarz, który podobnie jak cała stacja TVN słynie ze swoich lewicowych poglądów postawił bardzo kontrowersyjną propozycję dla opozycji.

Marcin Meller w wulgarnych słowach zachęcił do odrzucenia zarówno tradycji niepodległościowej wyklętych jak i właściwie wszystkich wartości patriotycznych sprzed epoki III RP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Trzeba budować na 89 roku, nie przejmując się, co mówią tamci – zachęcał dziennikarz na antenie TVN24.

Niestety to nie pierwsza tego typu sytuacja, gdzie w roli głównej wystąpił dziennikarz bezpośrednio związany ze stacją TVN. Dzisiejsza sytuacja wywołała nie małe poruszenie w mediach i społeczeństwie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zdecydowana większość Polaków jest za tym, aby bez jakichkolwiek przeszkód krzepić w społeczeństwie wartości wyklętych.

Kim jest Marcin Meller?

MArcin MEller o żołnierzch wyklętych

Autor: Ja Fryta, CC BY-SA 2.0, Wikipedia

Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. W latach 2003–2012 był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy”. Od kwietnia 2011 do lutego 2012 był felietonistą „Wprost”, od marca 2012 pisze felietony do „Newsweeka”

„Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000–2002 reality show „Agent”. Współprowadzący porannego programu „Dzień Dobry TVN” – od września 2005 do czerwca 2008 razem z Kingą Rusin, a od 9 lutego 2013 w parze z Magdą Mołek. Od listopada 2008 do stycznia 2009 gospodarz teleturnieju TVN „Kapitalny Pomysł”.

Od 24 stycznia 2009 na antenie TVN24 prowadzi sobotni magazyn kulturalny „Drugie śniadanie mistrzów”. Był gospodarzem autorskiej audycji „Mellina” w Roxy FM.

W listopadzie 2016 objął funkcję dyrektora wydawniczego w Grupie Wydawniczej Foksal (obejmującej wydawnictwa W.A.B., Buchmann i Wilga).” – czytamy w portalu Wikipedia.

 

To Cię również zainteresuje:

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});