PiS jest wściekły. Kayah upokorzyła ich przed milionami widzów
Top of the Top Sopot Fesitval już za nami. Niestety nie obyło się bez niemałego skandalu. Aktualnie na każdym możliwym kroku możemy być świadkami ingerencji i wypowiedzi piosenkarzy i aktorów, którym aktualna władza po prostu nie przypadła do gustu.

Nie trzeba ukrywać, że za rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego mieli oni naprawdę wiele korzyści z faktu sprawowania rządów przez oba te ugrupowania.

Aktualnie wszelkie profity zostały wyrównane z tymi, które posiadają przeciętni obywatele.

TVN głównym organizatorem festiwalu

Sopocki festiwal był transmitowany przez stację TVN. Nie trzeba wiele mówić, że jest to stacja, która od niemal samego początku swojej działalności nie przepada za środowiskami katolickim i prawicowymi.

Trzydniowy festiwal łącznie oglądały miliony Polaków. Była to idealna okazja do agitacji zwolenników dawnej władzy. W pewnym momencie na scenę wyszła Kayah, ubrana w koszulkę z napisem „konstytucja”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety do dziś wielu z nas nie usłyszało, w jaki dokładnie sposób konstytucja w Polsce jest łamana.

Konflikt Kayah z TVP

Kayah nie ukrywa braku sympatii do aktualnych władz telewizji publicznej. Dokładnie rok temu TVP nie zaprosiło piosenkarki na legendarny festiwal w Opolu ze względu na jej polityczne wypowiedzi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Jestem Polką, kobietą, patriotką. Dyskusja w Sejmie na temat mojej autonomii przelała czarę goryczy. Wspieram czarny protest – wspomniała na jednym z marszy KOD.