Cezary Żak uderzył Piotra Fronczewskiego! Ujawniono szczegóły

Cezary Żak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu Ranczo w produkcji TVP, teraz porozmawiał z nim Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że artysta ma na koncie wiele innych filmów jeszcze za czasów młodości, w których miał styczność z największymi gwiazdami polskiego kina. Wśród nich był między innymi Piotr Fronczewski, z którym aktor miał bardzo ciekawy epizod na planie filmu. Aktor opowiedział o całej sytuacji w stacji TVN w programie prowadzonym przez króla stacji, którym jest Kuba Wojewódzki.

Cezary Żak i Wojewódzki w TVN. Szokujące wyznanie aktora

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Serial Ranczo: Cezary Żak i Piotr Fronczewski się pobili? Gwiazda TVP zdradza szczegóły u Króla TVN (Kuba Wojewódzki). O co poszło?
Serial Ranczo: Cezary Żak i Piotr Fronczewski się pobili? Gwiazda TVP zdradza szczegóły u Króla TVN (Kuba Wojewódzki). O co poszło?

Cezary Żak to aktor znany przede wszystkim z roli księdza i wójta w serialu Ranczo. Wcześniej przez lata aktor występował w serialu Miodowe lata, gdzie wcielił się w postać motorniczego Karola Krawczyka. W niedawnej rozmowie w TVN z Kubą Wojewódzkim aktor przyznał, że jedna ze scen z początków jego kariery zapadła mu w pamięci w szczególny sposób. Chodzi tu o epizod, w którym brał udział Piotr Fronczewski w filmie „Obcy musi fruwać” z 1993 roku. Wówczas podczas kręcenia jednej ze scen Cezary Żak musiał uderzyć Piotra Fronczewskiego. Jak widać aktor z wielkim sentymentem wspomina tamten moment.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Seral Ranczo: Co dalej z karierą Cezarego Żaka?

Cezary Żak to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Swój prawdziwy kunszt aktorski udowodnił, chociażby w serialu Ranczo, gdzie w kapitalny sposób odegrał rolę księdza oraz wójta. Prócz produkcji TVP aktor dał się wcześniej poznać w serialu „Miodowe Lata”, gdzie przede wszystkim razem z Arturem Barcisiem stworzyli kapitalny duet aktorki. Dziś ważą się losy kariery aktora w popularnej produkcji TVP. Wciąż nie jest pewne czy ujrzymy Cezarego Żaka w kinowej ekranizacji serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm” oraz w planowanym 12 sezonie Rancza.

POLECAMY:

Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Wiśniewski i Buczkowska wywołali skandal! Ludzie w szoku
Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →