Byli małżeństwem zaledwie kilka minut. Zginęli na oczach całej rodziny

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

19-letni Harley Morgan i 20-letnia Rhiannon Boudreaux mieli przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia, pobrali się jednakże małżeństwem byli zaledwie kilka chwil. Takiej tragedii nikt się nie spodziewał.

Czytaj także: Przerażająca wizja Jackowskiego. Jesienią wydarzy się coś przerażającego. Wszystko wyznał…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młoda para była mocno podekscytowana tym, że zostaną w końcu małżeństwem. Rodziny obu małżonków od dawna szykowały się na ten wielki dzień. Patrząc na zdjęcia z Urzędu Stanu Cywilnego trudno pojąć, że ten magiczny dzień chwilę później zamienił się w prawdziwy koszmar.

Harley Morgan i Rhiannon Boudreaux zaraz po wyjściu z urzędu już jako małżeństwo ulegli wypadkowi. Wsiedli do samochodu, w który niemal od razu uderzył rozpędzony Pickup z przyczepą. Małżeństwo zginęło na miejscu, kierowcy drugiego pojazdu nic się nie stało.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Harley Morgan i Rhiannon Boudreaux zginęli w dniu ślubu

Wszystko widziała matka mężczyzny, starała się nawet ratować małżonków tuż po wypadku. Niestety bez skutku.

„Nie mogę tego znieść. Mój syn był tak szczęśliwy. Dopiero się pobrali. Nie byli nawet małżeństwem przez pięć minut. Znali się przez całą szkołę. Bardzo się kochali, a ich największym marzeniem było wziąć ślub. Jedyne, czego chcieli, to rozpocząć wspólne życie. Mieli tak dużo planów” – tłumaczy zrozpaczona matka.

Zobacz także: Drastyczna metamorfoza Roksany Węgiel. Fani zszokowani jej wyglądem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Byłam tam i dokładnie widziałam, co się stało. Boże… Widziałam, jak umiera moje dziecko. Nadal mam krew mojego syna na ubraniu, ponieważ starałam się wyrwać syna i synową z samochodu”

„Byłam świadkiem mojego najgorszego koszmaru. Ten obraz będzie mnie prześladować do końca moich dni”

Harley Morgan i Rhiannon Boudreaux mieli przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia, pobrali się jednakże małżeństwem nie byli długo
Harley Morgan i Rhiannon Boudreaux mieli przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia, pobrali się jednakże małżeństwem nie byli długo

“Nie zapomnę tego. To nigdy nie zniknie. Wystarczy, że zamykam oczy i widzę, jak ciężarówka uderza mojego syna i miłość jego życia. Każdego dnia oni giną w moich snach. Przez resztę mojego ziemskiego życia będę mieć to przed oczami”

Mama mężczyzny zaapelowała do wszystkich i wypowiedziała bardzo ważne słowa.

“Nawet jeśli jesteś wściekły, przytulaj bliskich. Kochaj swoją rodzinę. Nawet jeśli doprowadzili cię do szaleństwa, napraw to. Nie idź do łóżka zły, bo nie wiesz, jak szybko możesz stracić tę osobę”

źródło: Webniusy

Polecamy również:

3-latka powieszona na smyczy. Koszmar w Nowej Soli

Szokujące zdjęcie Dowbora z córeczką! „Zboczeniec!”. Ciężko na to patrzeć

Doda poszła na całość! W najnowszym teledysku wije się prawie nago (wideo)

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Nie żyje znany dziennikarz TVP. Polska w żałobie

Drastyczna metamorfoza Roksany Węgiel. Fani zszokowani jej wyglądem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →