Jackowski zdradził kto wygra wybory prezydenckie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski wieszczy,  że koniec PiS jest bliski,  a Andrzej Duda przejdzie dosyć ciężki bój o reelekcję z nowym kandydatem Koalicji Obywatelskiej.

Czytaj też: Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przepowiednia Jasnowidza na temat końca Prawa i Sprawiedliwości pojawiła się już pewien czas temu, lecz teraz jasnowidz z Człuchowa postanowił ją uzupełnić wypowiadając się na temat tego, co nas czeka przy okazji przeprowadzenia wyborów prezydenckich,  które formalnie miały się już odbyć dwa tygodnie temu. Czy tak jak pięć lat temu uda się Andrzejowi Dudzie wygrać z kandydatem Platformy Obywatelskiej?

Krzysztof Jackowski wieszczy,  że koniec PiS jest bliski

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa. Z jego usług korzystają nie tylko osoby prywatne,  lecz także Polska policja,  która angażuje go w dosyć skomplikowane sprawy kryminalne. Jackowski prócz tego typu zadań wypowiada się także na tematy społeczne oraz polityczne. Ostatnio wieszczył,  że w najbliższym czasie dojdzie do upadku rządu Prawa i Sprawiedliwości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś tę wizję postanowił uzupełnić i dodał,  że być może stanie się to jeszcze w tym roku. PiS ma się starać utworzyć rząd mniejszościowy,  lecz po pewnym czasie władzę ma objąć nowa władza sterowana przez zagranicę.

Zobacz również: Po co były filmy Sekielskiego i Latkowskiego? Polacy zrobieni na szaro

Ja mam wrażenie, że PiS zniknie. Nie zdziwiłbym się, gdyby to się wydarzyło jeszcze w tym roku. Mam wrażenie, że ten rząd doprowadzi tę dziwną sytuację z pandemią do takiego momentu, że się poda do dymisji. Sytuacja w kraju w tym momencie będzie fatalna. W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje. Będzie chciał rządzić dalej, ale już jako rząd mniejszościowy. Może Gowin w którymś momencie się wykręci i odejdzie? W tej sytuacji rząd może wprowadzić jakiś stan, który ograniczy nam prawa, żeby zachować spokój(…) Powstanie krótkoterminowe zarządzanie naszym krajem i to zarządzanie może mieć jawną swoją mackę spoza Polski

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

mówi jasnowidz.

Na dodatek zdaniem Jackowskiego wybory prezydenckie ma wygrać Andrzej Duda przed Rafałem Trzaskowskim. Tuż za nimi ma być grupa pościgowa w składzie Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak oraz Szymon Hołownia. Według jasnowidza bardzo słaby wynik odnotuje Robert Biedroń.

Krzysztof Jackowski wieszczy,  że koniec PiS jest bliski,  a Andrzej Duda przejdzie dosyć ciężki bój o reelekcję z nowym kandydatem Koalicji Obywatelskiej.
Krzysztof Jackowski wieszczy, że koniec PiS jest bliski, a Andrzej Duda przejdzie dosyć ciężki bój o reelekcję z nowym kandydatem Koalicji Obywatelskiej./ screen YouTube

Źródło: Radio Zet

Polecamy także:

Latkowski grozi Wojewódzkiemu! Ponownie, ostro atakuje

Rząd niespodziewanie zniósł bardzo uciążliwy zakaz. Duża część Polaków zachwycona

Przedłużono zakaz obowiązujący wszystkich Polaków

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →