Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

Wybory 2020: Kandydat na prezydenta wyznał, że był obecny na spotkaniu Bilderberg – co to jest za grupa i co robił tam Rafał Trzaskowski?

Czytaj też: Sonda: Na kogo zagłosowałbyś gdyby wybory odbyły się dzisiaj?

Rafał Trzaskowski dosyć niespodziewanie zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w roli kandydata Koalicji Obywatelskiej na stanowisko prezydenta Polski.

Teraz to właśnie Trzaskowski przywrócił nadzieję na choćby drugą turę dla swoich politycznych przyjaciół. W tej sytuacji musi się on jednak przygotować na szereg ataków. Jeden z nich dotyczy jego udziału w spotkaniu grupy Bilderberg.

Trzaskowski i Bilderberg

Byłem na spotkaniu grupy Bilderberg – przyznał niedawno kandydat na prezydenta Polski, a aktualny prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Chodzi tu przede wszystkim o międzynarodowe stowarzyszenie polityków i ludzi biznesu.

Ich spotkania od wielu lat odbywają się za zamkniętymi drzwiami. To właśnie za nimi rozmawiają głównie o najważniejszych sprawach świata. Specyfika tego typu spotkań sprawie, że wokół grupy Bilderberg powstało wiele teorii spiskowych i domysłów.

Uczestnicy spotkania rozmawiali z największymi autorytetami świata o cyberbezpieczeństwie, sztucznej inteligencji, o zagrożeniach ze strony Rosji i rywalizacji z Chinami

– dodał włodarz Warszawy. Trzaskowski wyznał również, że zaproszenie na spotkanie grupy otrzymał za sprawą Radosława Sikorskiego, który również brał w niej udział.

Zobacz również: Wyciekło ile zarabia Ogórek w TVP. Zawrotna suma

Mimo wszystko Radosław Sikorski oraz Rafał Trzaskowski nie są jedynymi Polakami, którzy brali udział w spotkaniach. Przed nimi w rozmowach grupy Bilderberg brali udział między innymi: Hanna Suchocka oraz Jacek Rostowski, który tak wspomina to wydarzenie:

W tych spotkaniach uczestniczy wielu ciekawych i inteligentnych ludzi. I niewątpliwie powołanie grupy przysłużyło się powstaniu NATO, a więc pośrednio rozwiązaniu Związku Radzieckiego. Poza tym spotkania grupy Bilderberg nie różnią się niczym od wielu innych konferencji. Dlatego uważam, że genialnym posunięciem PR-owym było wprowadzeniem poufności, ponieważ to sprawiło, że zainteresowanie pracami grupy wzrosło dziesięciokrotnie

– podsumował Rostowski.

Wybory 2020: Kandydat na prezydenta wyznał, że był obecny na spotkaniu Bilderberg - co to jest za grupa i co robił tam Rafał Trzaskowski?
Wybory 2020: Kandydat na prezydenta wyznał, że był obecny na spotkaniu Bilderberg – co to jest za grupa i co robił tam Rafał Trzaskowski?/ screen YouTube

Źródło: Money

Polecamy także:

Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Jedna z kluczowych postaci wypowiedziała wojnę Latkowskiemu. Ostro

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →