Agnieszka z „M jak miłość” zaatakowana! Fani wściekli
Agnieszka, czyli Magdalena Walach, z serialu TVP "M jak Miłość" zaatakowana. Oberwała na Instagram. Olek, czyli Maurycy Popiel też nie uszedł bez szwanku.

Agnieszka, czyli Magdalena Walach, z serialu stacji TVP pod tytułem „M jak Miłość” zaatakowana w sieci. Oberwało się jej na portalu Instagram, Olek, czyli Maurycy Popiel też nie uszedł bez szwanku.

Fani serialu produkowanego przez stację telewizyjną TVP pod tytułem „M jak miłość” zostali zapytani na Portalu Instagram. Co sądzą o związku Agnieszki, granej przez Magdalenę Walach oraz Olka, granego przez Maurycego Popiela. Od razu posypało się wiele negatywnych komentarzy fanów niezadowolonych z takiego obrotu sytuacji.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa zwyzywana publicznie. Nie mieli dla niej litości

W jednym z komentarzy Agnieszka została porównana do sławetnej Brooke z „Mody na sukces”. Gdzie Amerykanka uprawiała seks z każdym z Foresterów, a Polka ze wszystkimi Chodakowskimi. W innym zauważają, że jeszcze nie spała z Michałem, ale jest to pewnie tylko kwestia czasu. Jeszcze ktoś inny stwierdza, że to już powoli patologia.

Agnieszka z „M jak Miłość” sponiewierana w sieci!

Agnieszka, czyli Magdalena Walach, z serialu TVP "M jak Miłość" zaatakowana. Oberwała na Instagram. Olek, czyli Maurycy Popiel też nie uszedł bez szwanku.
Agnieszka, czyli Magdalena Walach, z serialu TVP „M jak Miłość” zaatakowana. Oberwała na Instagram. Olek, czyli Maurycy Popiel też nie uszedł bez szwanku.

Oberwało się także Olkowi (Maurycy Popiel), w jednym z komentarzy można wyczytać, że nie zajmuje się w ogóle synem, którego przecież adoptował jeszcze razem z Magdą. Inny fan stwierdza, że i tak pewnie zdradzi prędzej, czy później Agnieszkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oczywiście część fanów jest pozytywnego zdania o parze i przyznają oni, że Magdalena Walach wnosi powiew świeżości do serialu „M jak miłość”. A Agnieszka, której rolę gra trochę kolorytu. Fani zwracają również uwagę jak dobrą aktorką jest Walach. Skoro umiała zantagonizować tak dużą część widzów i wzbudzić w nich taką ilość nienawiści do postaci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Serial „M jak Miłość” jest emitowany na antenie TVP już 19 lat, premiera serialu miała miejsce jeszcze w 2000 roku. Szybko produkcja zyskała szeroką rzeszę fanów stając się najchętniej oglądanym program w telewizji w kraju. rekordowa widownia to ponad 12,6 miliona widzów. „M jak Miłość można oglądać na antenach TVP2 oraz TVP Polonia.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Waldek Kiepski przeżył straszny wypadek! Ledwo uszedł z życiem
Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają
Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne