Obozy językowe dla młodzieży. Postaw na zorganizowanie i profesjonalizm

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Twój nastolatek marzy o wyjeździe zagranicznym z prawdziwego zdarzenia? A może chcesz dać swojej pociesze szansę na naukę języka obcego w jednej z najlepszych szkół językowych na świecie? Obozy językowe dla młodzieży ATJ Lingwista to okazja, obok której nie możecie przejść obojętnie! Nasza Agencja Turystyki Językowej od lat z sukcesami organizuje obozy językowe dla młodzieży w atrakcyjnych lokalizacjach na całym świecie. Uczestnicy naszych obozów podnoszą kompetencje językowe w 12 krajach, w tym na Malcie, Cyprze, w Anglii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Nowej Zelandii, a nawet Chinach.

Ciekawe destynacje oraz liczne atrakcje turystyczne i wycieczki to nie jedyne atuty naszych obozów młodzieżowych. Sekretem sukcesu Agencji Turystyki Językowej Lingwista jest przede wszystkim profesjonalna organizacja obozów, w ramach której zapewniamy kompleksową obsługę i sprawny przepływ informacji pomiędzy rodzicem/opiekunem prawnym a organizatorem wycieczki. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Obóz językowy dla młodzieży – dobry pomysł na letnie wakacje?

Wakacje to czas na odpoczynek, ale i zdobywanie nowych doświadczeń. A gdzie najlepiej zdobywać nowe doświadczenia? Obozy językowe dla młodzieży ATJ Lingwista stanowią unikalne połączenie wyjazdów turystycznych z językowymi, w ramach których młodzież podnosi kompetencje językowe, poznaje lokalną kulturę i nawiązuje znajomości z rówieśnikami z całego świata. Jak to możliwe? Organizację naszych obozów opieramy o współpracę ze znanymi i cenionymi szkołami językowymi, do których każdego roku trafia młodzież z różnych zakątków kuli ziemskiej. To pozwala na tworzenie międzynarodowych i wielokulturowych grup językowych, które wspólnie się uczą, zwiedzają okolicę i spędzają czas wolny – stale wykorzystując w komunikacji wybrany język obcy.

Wypoczynkowi w czasie wolnym sprzyja precyzyjny dobór lokalizacji. Specjalne z myślą o miłośnikach kąpieli słonecznych i plażowania organizujemy obozy językowe na Cyprze i Malcie, a także w Hiszpanii i Francji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wyjazd z zapleczem kulturowym

Zajęcia w renomowanej szkole językowej to za mało? Dla nastolatków, którzy chcieliby wykorzystać wakacje na zanurzenie się w kulturze wybranego obszaru językowego przygotowaliśmy bogatą ofertę obozów w Anglii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Singapurze. Czym różnią się te obozy od wyjazdów rekreacyjnych z nauką języka? Wyjazdy z zapleczem kulturowym obok możliwości podnoszenia kompetencji językowych pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów dają nam możliwość poznania kultury danego obszaru językowego i korzystania z żywego języka na co dzień. Ofertę tego typu wyjazdów dodatkowo uzupełnia bogaty program wycieczek, dzięki którym młodzież ma unikalną szansę poznania lokalnych zabytków i miejsc istotnych z historycznego oraz kulturowego punktu widzenia. Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że poznanie oraz zrozumienie historii i kultury danego obszaru językowego w znacznym stopniu przekłada się na efektywność nauki oraz zwiększenie motywacji.  

Wyjazdy z zapleczem kulturowym planujemy i organizujemy w taki sposób, żeby zapewnić jak najwięcej okazji do korzystania z żywego języka i poznawania lokalnej kultury oraz zwyczajów i obyczajów rodzimych użytkowników języka. Sprzyja temu m.in. możliwość skorzystania z zakwaterowania u rodzin. Precyzyjnie wyselekcjonowane rodziny, z którymi współpracujemy od lat stanowią gwarancję bezpieczeństwa uczestników wyjazdu, jednocześnie stwarzając przestrzeń do jeszcze głębszego i lepszego zrozumienia kultury danego regionu.

Obozy językowe dla młodzieży ATJ Lingwista

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty obozów  językowych dla młodzieży zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące bieżącej oferty wyjazdowej i pomożemy w wyborze najbardziej dogodnej destynacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →