Zdradzał żonę, wpadł przez jeden głupi szczegół…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Opowieść o tym jak zdrada wyszła na jaw. Media społecznościowe to potężne narzędzie, które może przysporzyć sławy albo pomóc w zarobieniu naprawdę dużych pieniędzy. Jak się okazuje, może być też bardzo pożytecznym narzędziem w tropieniu małżeńskiej niewierności. Dowiedziała się o tym pochodząca z Rosji kobieta, która pewnego dnia przeglądała aktualności na Instagramie i wtedy znalazła fotografię, która mocno przykuła jej uwagę.

Zobacz również: Wszyscy nie żyją, wśród ofiar polityk. Polsat przekazał wstrząsające informacje (zdjęcia) 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Agranowicz pochodzi z Petersburga. Przez chwilę robiła karierę modelki, a dziś realizuje się jako dentystka. Jej poukładane życie w jednej chwili runęło jednak jak domek z kart. Jak tłumaczy, mężczyzna, któremu ufała, okazał się dla niej kimś zupełnie obcym. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia na Instagramie

. Przeglądając posty w popularnym serwisie społecznościowym, Julia znalazła zdjęcie, na którym widać było panoramę miasta. Ujęcie do złudzenia przypominało widok, który podziwia niemal każdego dnia z okna swojej sypialni. Sęk w tym, że profil, na którym zamieszczone został zdjęcie, należał do zupełnie obcej dla niej kobiety – Włady Abrabowicz. Jak się później okazało, w opublikowanych przez nią albumach znaleźć można było także zdjęcia męża Julii.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zdrada wyszła na jaw

Rozzłoszczona Agranowicz zamieściła pod kadrem stosowny komentarz – „piękny widok z okna sypialni mojego męża” – a potem błyskawicznie poprosiła o wyjaśnienia swoją drugą połówkę. Okazało się, że mężczyzna miał już gotowe usprawiedliwienie. Jak tłumaczył, zdjęcie musiało powstać w czasie jednej z wizyt gości, a Włada miała być dziewczyną jednego z przyjaciół. Nie potrafił jednak wyjaśnić, co obca kobieta robiła w ich wspólnej sypialni.

Była modelka postanowiła skontaktować się z autorką zdjęcia, która – wszystko na to wskazywało – miała romans z jej mężem. Włada Abramowicz najpierw zmieniła status swojego profilu na Instagramie na prywatny, a kiedy zdesperowana Julia zaczęła się z nią kontaktować za pośrednictwem innych platform, podejrzana kobieta w końcu „wsypała” jej męża. Co więcej, Julia dotarła wkrótce do innych kobiet, które miały bliższą relację z mężczyzną. Niektóre z nich wyraziły skruchę. Najciekawsze przy tym wszystkim okazało się jednak tłumaczenie samego sprawcy, który twierdził, że pod względem mentalnym nigdy nie był niewierny swej żonie.

Media społecznościowe stały się w XXI wieku nie tylko narzędziem, które pozwoliło wielu osobom na odnalezienie bratniej duszy. Bardzo często pomaga też w odkrywaniu zdrady. Przedstawiciele obu płci często właśnie przez nieostrożne korzystanie z serwisów społecznościowych sami często dostarczają na tacy dowody na swoje występki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okoliczności bywają prozaiczne. Wiele oszukanych osób przyznaje, że o zdradzie dowiedziało się podczas przeglądania zawartości kont swoich partnerek i partnerów w serwisach społecznościowych, po tym jak ci ostatni zapomnieli się wylogować.

Widok z okna mieszkania Julii Agranowicz  i jej męża
Oto jak zdrada wyszła na jaw

Żródło: The Independent

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →