Nikt nie miał pojęcia co się kryło za występem Kaźmierskiej w „TzG”. Prawda zszokowała fanów

Dagmara Kaźmierska, znana z programu „Królowe życia”, jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci bieżącej edycji „Tańca z gwiazdami”. Mimo otrzymywania najsłabszych not od jurorów, dzięki wsparciu licznych fanów, przebrnęła przez kolejne odcinki show. Jednak za jej tanecznymi występami kryje się znacznie więcej niż tylko chęć rywalizacji.

W ostatnim odcinku Kaźmierska otrzymała tylko 7 punktów – najniższą ocenę w historii programu. Wielu zaskoczyła jej wytrzymałość, gdyż jak się okazało, występowała z poważnymi urazami. Nie tylko zmagała się z bólem nóg wynikającym z wcześniejszego wypadku, ale także z nową kontuzją – złamanym żebrem.

Dagmara Kaźmierska wyznała w jakim stanie brała udział w „Tańcu z Gwiazdami”

Pomimo poważnych urazów, Dagmara Kaźmierska nie wykorzystała ich jako usprawiedliwienia dla słabszych występów, co więcej, odmówiła komunikowania o swoim stanie zdrowia aż do ostatniego momentu.

– Nie ma tak! Jak ci się coś dzieje, to musisz zrezygnować, jak nie dajesz rady. To nie jest tak, że boli brzuszek, boli główka, boli nóżka. Nie ma wymówek – mówiła w rozmowie z Plejadą. Wielu osobom zaimponowała swoją postawą. Oczywiście pojawili się tez ci, którzy uznali, że było to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie ponieważ mogło doprowadzić do głębszych urazów.

Jak widać, „Taniec z gwiazdami” to nie tylko rywalizacja taneczna, ale także próba wytrzymałości emocjonalnej i fizycznej. Wierni fani doceniają jej wysiłek i determinację, dzięki czemu Dagmara Kaźmierska może liczyć na ich niezachwiane wsparcie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Popularność Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z gwiazdami” jest dowodem na to, że popularność programu wynika nie tylko z zainteresowania tanecznymi umiejętnościami uczestników, ale także z osobistych dramatów, z którymi się mierzą. Kaźmierska, mimo bólu i kontuzji, pokazała, że za każdym tanecznym krokiem może kryć się dużo głębsza historia, wymagająca odwagi i siły wewnętrznej.

Zobacz również:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});